Fotoalbum box

W mojej ofercie od pewnego czasu dostępne są fotoalbumy w boxach. Przed zamówieniem istnieje możliwość pełnej konfiguracji. Możecie wybrać format (polecam 30×30 cm, po rozłożeniu to aż 30×60 cm!), rodzaj materiału (tkanina, ekoskóra), kolor (dostępna szeroka paleta) ilość stron (od 10 do 70), rodzaj graweru i okienka na okładce, a także wiele innych dodatków. Całość wykonana jest bardzo estetycznie i profesjonalnie (grube strony, solidne szycia, wydruk fotograficzny). Każda strona jest starannie skomponowana z kilku ujęć, a bardziej efektowne fotografie można wyróżnić w formie jedno lub dwustronicowej.

Dla kogo taki fotoalbum? Przede wszystkim dla osób, którym podobają się zdjęcia w formie księgi opowiadającej, strona po stronie, cały dzień ślubu, chrzest, sesję itd. Można również zamówić je w formie prezentu dla rodziców. Cena fotoalbumu box uzależniona jest od ilości stron, konfiguracji itd.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć fotoalbumu box, który wybrali dla siebie Dorota i Piotr (przy okazji dziękuję Wam bardzo- wiecie za co :)))

Jeśli jesteście zainteresowani pakietami zawierającymi fotoalbum box, zapraszam do oferty

Menu