fbpx

Dzieci na weselu

Obecność dzieci na weselu stwarza często niemałe problemy. Pani Młoda z trudem opędza się od małych rączek, usiłujących szarpnąć za welon. Ćwiczona przez wiele miesięcy choreografia pierwszego tańca zamienia się w kilka sekund w coś, co z tańcem niewiele ma wspólnego (czyli “jak uniknąć zderzenia z biegającymi po parkiecie maluchami”). Jak sobie z tym poradzić?

Wesele bez dzieci

Niektóre Pary Młode do tematu dzieci na przyjęciu weselnym podchodzą w sposób bezkompromisowy, zapraszając jedynie dorosłych bliskich i znajomych. Takie rozwiązanie wesela bez dzieci właściwie zamyka problem, jednak decydując się na nie musimy mieć na uwadze, że część zaproszonych gości po prostu zrezygnuje z udziału w naszym święcie. Warto zatem poszukać alternatywnego rozwiązania, a jest ono rozsądne, wygodne i nie generuje wielkich kosztów dodatkowych.

Dzieci na weselu

Wesele z dziećmi

Zapraszając na swoje wesele osoby dorosłe wraz z dziećmi w pewien sposób podkreślimy nasz szacunek dla całych rodzin. Wiele osób i tak z góry zrezygnuje z zabrania ze sobą swych pociech, jednak w  tym wypadku to będzie ich decyzja. Ci którzy postanowią przyjść z dziećmi będą mieć na uwadze to, że są odpowiedzialni za ich bezpieczeństwo. Faktem jest, że dzieci na weselu wymagają szczególnej opieki. Jeśli przewidujemy, że w gronie naszych gości będzie dużo maluchów, warto zastanowić się nad profesjonalnym wsparciem.

Animator dziecięcy

W trakcie przyjęcia weselnego dorośli w trosce o swoje pociechy z trudem znajdują czas na rozmowę, zrobienie Wam pamiątkowego zdjęcia, o zabawie nie wspominając. Same dzieci na weselu też czują się zagubione w tym całym zamieszaniu, odreagowując tak, jak potrafią- krzykiem, bieganiem bez celu, czy choćby niszczeniem wszystkiego, co stanie im na drodze. Dodatkowo, w obcym sobie środowisku narażają się cały czas poważne zagrożenia (kelnerzy biegający z ciepłymi posiłkami, sprzęt podłączony do prądu itd.)

Rozwiązanie jest proste, sprawdzone i stosunkowo niedrogie. Zapraszając dorosłych z dziećmi warto pomyśleć o animatorach, czyli osobach które w sposób profesjonalny zajmą się najmłodszymi gośćmi. Animatorzy weselni zapewnią dzieciakom szereg atrakcji, w postaci różnego rodzaju zabaw, gier i konkursów. Zadbają także o ich bezpieczeństwo, bo przecież to jest najważniejsze. Korzyści z tego płynące, czyli Wasz komfort, spokój dorosłych i uśmiechnięte małe buźki są w tym Dniu nie do przecenienia. Wy zaś dodatkowo, wspominając w zaproszeniach o obecności animatorów dziecięcych wiele zyskacie w oczach swoich gości.

Oferta fotografii

Menu