fbpx

Dzieci na weselu

Obecność dzieci na weselu stwarza często niemałe problemy. Pani Młoda z trudem opędza się od małych rączek, usiłujących szarpnąć za welon. Ćwiczona przez wiele miesięcy choreografia pierwszego tańca zamienia się w kilka sekund w coś, co z tańcem niewiele ma wspólnego (czyli “jak uniknąć zderzenia z biegającymi po parkiecie maluchami”).

Dzieci na weseluDzieci na weselu

Dorośli w trosce o swoje pociechy z trudem znajdują czas na rozmowę, o zabawie nie wspominając. Same dzieci też czują się zagubione w tym całym zamieszaniu, odreagowując tak, jak potrafią najlepiej- krzykiem, bieganiem bez celu, czy choćby niszczeniem wszystkiego, co stanie im na drodze. Dodatkowo, w obcym sobie środowisku narażają się cały czas poważne zagrożenia (kelnerzy biegający z ciepłymi posiłkami, sprzęt podłączony do prądu itd.)

Animator dziecięcy

Rozwiązanie jest proste, sprawdzone i stosunkowo niedrogie. Zapraszając dorosłych z dziećmi warto pomyśleć o animatorach, czyli osobach które w sposób profesjonalny zajmą się najmłodszymi gośćmi. Animatorzy weselni zapewnią dzieciakom szereg atrakcji, w postaci różnego rodzaju zabaw, gier i konkursów. Zadbają także o ich bezpieczeństwo, bo przecież to jest najważniejsze. Korzyści z tego płynące, czyli Wasz komfort, spokój dorosłych i uśmiechnięte małe buźki są w tym Dniu nie do przecenienia.

Zobacz również

Menu