fbpx

Fotoalbum z chrztu

Fotoalbum z chrztu jest jedną z opcji, jaką możecie wybrać przy zamówieniu fotografa na chrzest Waszego dziecka. To zdjęcia w formie eleganckiej księgi, która będzie wspaniałą pamiątką na długie lata. Fotoalbum z chrztu może być też pięknym prezentem dla gości specjalnych.

Fotoalbum na chrzest

Zdjęcia to jedna z najcenniejszych pamiątek rodzinnych. Dzięki nim możemy wracać do chwil które bezpowrotnie minęły, przeżywać i cieszyć się nimi na nowo. Chrzest jest jedną z tych uroczystości, które warto zachować w formie dobrych, ponadczasowych fotografii. Zdjęcia z chrztu będą szczególną pamiątką nie tylko dla Was, ale również dla Waszego dziecka. Kiedyś wrócicie do nich wspólnie i jestem przekonany, że będą dla Was bezcenne.

Poniżej kilka zdjęć fotoalbumu z chrztu Michałka. Tekstylna (materiałowa) okładka w kolorze rozbielonego błękitu i piękny grawer nadały całemu fotoalbumowi wyjątkowego charakteru. Duży format (30x30cm) sprawił, że całość prezentowała się niezwykle efektownie.

Fotoalbum z chrztuZdjęcia z chrztuFotograf na chrzestFotoalbum z chrztuFotoalbum chrzest

Zdjęcia z chrztu – w jakiej formie prezentują się najlepiej?

Fotoalbumy z chrztu są jedną z najlepszych opcji przechowywania wspomnień, choćby ze względu na swą uniwersalną, książkową formę. Podobnie jak odbitki fotograficzne, zdjęcia w fotoalbumach są lepszym rozwiązaniem niż pliki przechowywane w komputerze czy smartfonie. Chętniej do nich wracamy, mają też większą wartość emocjonalną. Fotografie w formie plików powinny być jedynie zabezpieczeniem na wypadek utraty lub zniszczenia materiału zdjęciowego.

Fotoalbumy z chrztu – dowolna konfiguracja

Każdy fotoalbum z chrztu można personalizować według swoich preferencji. Dowolna konfiguracja pozwala na stworzenie unikalnego i niepowtarzalnego fotoalbumu. Do wyboru są trzy rodzaje materiału na okładkę (ekoskóra, tkanina, plusz), szeroka paleta kolorów, rodzaj nadruku, format albumu czy ilość stron. Ponadto po przygotowaniu przeze mnie projektu graficznego zawsze możecie zatwierdzić całość jeszcze przed drukiem. Dzięki temu finalny produkt będzie w pełni zgodny z Waszym oczekiwaniem.

Każdy fotoalbum z chrztu ma również indywidualny projekt każdej strony. Możemy potraktować całość jako księgę opowiadającą w chronologicznym porządku cały dzień, od przygotowań do chrztu, poprzez ceremonię a skończywszy na przyjęciu rodzinnym i zdjęciach grupowych. W fotoalbumie możemy również umieścić wybrane, ulubione zdjęcia. W każdej wersji album będzie prezentował się pięknie i efektownie.

Fotoalbumy – trwałość i wysoka jakość

Poza możliwościami konfiguracyjnymi fotoalbum z chrztu ma jeszcze dwie zalety. W przeciwieństwie do swej tańszej siostry – fotoksiążki, fotoalbumy są niezwykle trwałe. Solidne szycia i klejenia, zaokrąglone rogi poszczególnych kart, wszystko to jest gwarancją trwałości. Nawet po wielu latach użytkowania fotoalbum wygląda jak nowy.

Ponadto w odróżnieniu od drukowanych cyfrowo fotoksiążek fotoalbumy są wykonane w tej samej technologii druku fotograficznego jak klasyczne zdjęcia. Oznacza to znacznie lepszą jakość wydruku, lepsze odwzorowanie kolorów, bardziej naturalne przejścia tonalne, większą szczegółowość zdjęć. Różnica w jakości między fotoksiążką a fotoalbumem jest zauważalna gołym okiem. Różnica w cenie jest praktycznie żadna. Właśnie dlatego swoim klientom zdecydowanie polecam fotoalbumy.

Fotoalbum – pomysł na prezent

Fotoalbum  z chrztu może być świetnym pomysłem na oryginalny prezent dla dziadków czy rodziców chrzestnych. Producent fotoalbumów z którym współpracuję oferuje możliwość zamówienia pakietu trzech fotoalbumów w atrakcyjnej cenie. Jeśli interesuje Was taka opcja, wspomnijcie o tym w kontakcie.

Ile kosztuje fotoalbum?

Cena fotoalbumu uzależniona jest od jego konfiguracji. Głównymi czynnikami mającym wpływ na cenę jest ilość stron zawartych w fotoalbumie jak również format.

Ilość stron fotoalbumu można swobodnie kształtować, od 10 do 80. Im więcej stron w fotoalbumie, tym więcej zdjęć można zmieścić w projekcie. Warto pamiętać, że jednym z podstawowych walorów fotoalbumu jest możliwość wyeksponowania niektórych zdjęć w formie np. dwustronicowej. Z kolei inne, nieco mniej istotne kadry warto zmieścić na jedne stronie. Osobiście uważam, że ilość zdjęć na jednej stronie fotoalbumu nie powinna przekraczać 4. Oczywiście, są odstępstwa od tej reguły, zwłaszcza w przypadku bardziej rozbudowanych reportaży, jednak dzięki odpowiedniej przestrzeni projekt fotoalbumu zachowuje wysoką estetykę.

Jeśli chodzi o formaty, dostępne są fotoalbumy w formatach 20×20, 20×30, 30×30 i 30×45. Najbardziej powszechnym formatem jaki stosuję przy okazji fotoalbumu na chrzest jest 30×30. Po rozłożeniu księga ma wymiar 30×60 centymetrów. Zdjęcia w takiej formie prezentują się przepięknie, a rozmiar pozwala na wygodne przechowywanie fotoalbumu z chrztu na półce, wśród innych albumów i książek.

Fotoalbumy sprawdzają się równie doskonale przy okazji ślubów, sesji i innych uroczystości. Polecam wpis Fotoalbumu ślubne w którym można zobaczyć przykład innego projektu.

Oferta fotografii

Menu