Fotoalbum z chrztu

Fotoalbum z chrztu jest jedną z opcji, jaką możecie wybrać przy zamówieniu fotografa na chrzest Waszego dziecka. To zdjęcia w formie eleganckiej księgi, która będzie wspaniałą pamiątką na długie lata. Fotoalbum na chrzest może być też pięknym prezentem dla chrzestnych czy dziadków maluszka.

Fotoalbum na chrzest Michałka

Poniżej kilka zdjęć fotoalbumu z chrztu Michałka. Tekstylna okładka w kolorze rozbielonego błękitu i piękny grawer nadały całemu fotoalbumowi wyjątkowego charakteru. Duży format (30x30cm) sprawił, że całość prezentowała się niezwykle efektownie.

Chrzest KrakówZdjęcia z chrztuFotograf na chrzestFotoalbum z chrztuFotoalbum chrzest

Zdjęcia z chrztu – w jakiej formie prezentują się najlepiej?

Zdjęcia to jedna z najcenniejszych pamiątek rodzinnych. Dzięki nim możemy wracać do chwil które bezpowrotnie minęły, przeżywać i cieszyć się nimi na nowo. Chrzest jest jedną z tych uroczystości, które warto zachować w formie dobrych, ponadczasowych fotografii. Fotoalbum z chrztu jest jedną z najlepszych opcji, ze względu na swą uniwersalną, książkową formę. Podobnie jak odbitki fotograficzne, zdjęcia w fotoalbumach są lepszym rozwiązaniem niż pliki w komputerze czy smartfonie. Chętniej do nich wracamy, mają też większą wartość emocjonalną. Fotografie w formie plików powinny być jedynie zabezpieczeniem na wypadek utraty lub zniszczenia materiału zdjęciowego.

Każdy fotoalbum z chrztu można personalizować według swoich preferencji. Do wyboru są trzy rodzaje materiału na okładkę (ekoskóra, tkanina, plusz), szeroka paleta kolorów, format albumu czy ilość stron. Ponadto możecie zatwierdzić projekt – kompozycję zdjęć zawartą w fotoalbumie. Dzięki temu finalny produkt jest w pełni zgodny z Waszym oczekiwaniem.

Najnowsze wpisy

Oferta

Menu