fbpx

Fotoalbumy ślubne – pakiet

Uwielbiam zdjęcia w formie papierowej. Wydrukowane na dobrym papierze fotograficznym, z pięknym kontrastem i kolorem. Do takich zdjęć chętniej wracam. Nieprzypadkowo moja oferta fotograficzna również oparta jest o wydruki i fotoalbumy ślubne. Pliki w telefonie, komputerze, tysiące zdjęć przechowywanych w setkach folderów… tak jest być może bardziej praktycznie, ale to jednak nie to samo…

Fotoalbum – zdjęcia w formie księgi

Fotoalbum to alternatywna wersja zdjęć w formie drukowanej. Różnica polega na tym, że tradycyjne wydruki są tu złożone w formie księgi. Można w ten sposób zachować swoje ulubione zdjęcia w formie, w której oglądanie ich będzie niezwykle wygodne i przyjemne. Wielkim atutem fotoalbumów jest możliwość ich personalizacji, a więc dostosowania wyglądu pod kątem konkretnych oczekiwań. A zatem to Wy decydujecie o kolorze i stylu okładki, wielkości, ilości stron itd. Macie również wpływ na to, jak na poszczególnych stronach skomponowane są Wasze zdjęcia. Dzięki temu każdy fotoalbum jest inny i niepowtarzalny.

W odróżnieniu od albumów tradycyjnych, wielką zaletą fotoalbumów jest ich trwałość. Solidne szycia i klejenia gwarantują, że za 10 lat Wasz fotoalbum będzie wyglądał dokładnie tak samo.

Fotoalbumy ślubne – galeria

Dziś chciałbym pokazać Wam piękne fotoalbumy ślubne wykonane w pakiecie dla Patrycji i Krzyśka. Okładka tego modelu została pokryta czarną ekoskórą, zdobioną pięknym, grawerowanym akrylem. Wewnątrz mamy grube, otwierające się na płasko karty, w sumie aż 70 stron na których udało się nam skomponować około 180 zdjęć z sesji narzeczeńskiej, wesela i sesji ślubnej. Format księgi 30×30 cm sprawia, że zdjęcia prezentują się naprawdę efektownie.

Takie jak również wiele innych fotoalbumów możecie zamówić w każdym pakiecie dostępnym w mojej ofercie.

Oferta fotografii

Menu