Fotograf Kraków

Darek Kempny - Anyday

Fotograf Krakow

Sam o sobie:

Prywatnie: Jestem szczęśliwym tatą i mężem.

Fotografia: Praca i pasja. Odkrywanie i doświadczanie. Mam do niej mocno emocjonalny stosunek.

Nałogi: Książka (Twardoch, Kapuściński, Chandler...), muzyka (szeroko, od Slayer'a do muzyki filmowej), seriale (Taboo, Ślepnąc od świateł, Peaky Blinders, Grizzy & Lemmings...), kino (Tarantino, Scorsese), teatr (bywam rzadko, ale uwielbiam), góry.

Lubię: Śmiać się, spać, jeść, żyć.   

Nie lubię: Polityki, głupoty, populizmu, insektów, mięsa. 

 

---

Inni o mnie: 

Ponoć naprawdę jesteśmy tacy, jak nas widzą inni.  

Więcej o mnie...

Anyday

Anyday to marka fotograficzna którą powołałem do życia kilka lat temu. Sam fotografuję profesjonalnie od wielu lat. Anyday jest czymś nowym, kolejnym etapem. To przede wszystkim zdjęcia i sesje ślubne, fotografia chrztu, sesje rodzinne i sesje portretowe. Anyday czyli "każdego dnia". Nieprzypadkowo, ponieważ fotografia wypełnia każdy mój dzień. Krótka, łatwa do zapamiętania nazwa. Na pierwszą literę a więc teoretycznie wyżej w alfabetycznych katalogach branżowych :) 

Fotograf z Krakowa

Jako fotograf z Krakowa sporo reportaży i sesji realizuję na terenie Małopolski. To jednak zaledwie wycinek mojej działalności. Bardzo chętnie wyjeżdżam na Śląsk, gdzie zrealizowałem wiele ślubów i sesji. Uwielbiam Podkarpacie, tam również widziano mnie często w roli fotografa ślubnego. Fotografowałem również w wielu innych miejscach na terenie Polski i poza nią. 

Kraków

Kraków to miasto w którym na codzień żyję. Zwykle piękne i barwne. Czasem ponure i odpychające. Zawsze ciekawe i multikulturowe. Cokolwiek bym nie myślał, to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Każdy kto choć raz odwiedział Kraków, był zachwycony tym co zobaczył. Jako fotograf nie jestem przywiązany do Krakowa, ale kocham to miasto za jego wyjątkowy, inspirujący klimat.   

O Krakowie najpiękniej opowie Wam Marek Grechuta  

Mój styl

Naturalne zdjęcia

Jak większość moich klientów, kocham naturalne zdjęcia. Właśnie dlatego reportaż fotograficzny wykonuję zawsze w sposób dyskretny, bez ingerowania w przebieg wydarzeń, ustawiania i powtórek. Dzięki temu w większości sytuacji pozostaję niezauważony, a moje zdjęcia są niewymuszone. Zdjęcia grupowe to jedyne sytuacje aranżowane w trakcie całego reportażu. Cała reszta dzieje się bez mojego wpływu, co pozwala zatrzymywać wyjątkowe chwile w pięknych kadrach. 

Fotografie z sesji zdjęciowej również najlepiej wyglądają w naturalnej, spontanicznej formie. Jedynie na początku pomagam się trochę rozkręcić, "wejść w klimat sesji". Podpowiadam jak pozować i jak dobrze wyglądać.  Z czasem osoby które fotografuję świetnie radzą sobie same, a mi pozostaje kreatywne fotografowanie. Sesja zdjęciowa w luźnej, bezstresowej atmosferze pozwala mi wykonać piękne, naturalne zdjęcia. 

Naturalne kolory

Naturalne kolory to jeden z tych elementów, które wyróżniają moje zdjęcia ślubne i rodzinne. Nie ulegam modom na brązowo- pomarańczowe lub skrajnie wybledzone zdjęcia, jakich dziś wszędzie pełno. Moda jak każda inna szybko minie, a zdjęcia pozostaną takie jak otrzymaliście. Nie da sie ich już zmienić. Dlatego jako fotograf zapisuję Wasze wspomnienia w uniwersalnej formie. Do takich wspomnień zawsze chętnie wrócicie. Ich pozytywny, ponadczasowy charakter to zaleta, którą z pewnością docenicie jeszcze bardziej po latach. 

Estetyczna oprawa 

Oprawa moich zdjęć, pudełka na wydruki, fotoalbumy, materiały, elementy grawerowane czy tłoczenia, wszystko wykonane jest z najwyższą dbałością i na najwyższym poziomie. Chciałbym, by finalne materiały które ode mnie otrzymujecie odznaczały się wysoką jakością i estetyką. Nie jestem gadżeciarzem, nie czuję się też sprzedawcą. Możecie liczyć na to, że w kwestii oprawy doradzę Wam najlepiej jak tylko potrafię.   

Menu