fbpx

Fotograf ślubny Nowy Targ

Witajcie na mojej stronie. Trafiliście tu zapewne nieprzypadkowo? Jeśli szukacie fotografa na ślub w Nowym Targu, to mam Wam do zaoferowania wyjątkową fotografię ślubną. Mam nadzieję, że moje zdjęcia ślubne przypadną Wam do gustu i już wkrótce spotkamy się na Waszym pięknym ślubie. Fotografowałem już wiele ślubów i wesel w Nowym Targu i okolicach. To zawsze były piękne uroczystości i mam nadzieję, że Wasz ślub i wesele będą równie huczne i niezapomniane.

Wesele w góralskim klimacie i zdjęcia ślubne

Uwielbiam wesela w góralskim klimacie dlatego za każdym razem gdy pisze do mnie jakaś Para z Nowego Targu z prośbą o wykonanie zdjęć ślubnych, jestem podwójnie szczęśliwy. Podhale to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Ludzie są bardzo serdeczni, mają wielkie serca i potrafią się doskonale bawić. Góralskie wesela są zawsze pełne emocji i temperamentu a dla fotografa ślubnego to woda na młyn. Tradycje regionalne zawsze świetnie wpływają na zdjęcia ślubne. W tej kwestii Podhale i Nowy Targ mają szczególną wartość na kulturowej mapie Polski.

Fotograf ślubny Nowy Targ

Fotografia ślubna w Nowym Targu – ślub i wesele

Fotografia ślubna w Nowym Targu obejmuje fotografowanie ślubu i wesela. Zdjęcia ślubne dokumentują przebieg całej uroczystości- od porannych przygotowań po tradycyjne ocepiny. W tym czasie fotograf ślubny Nowy Targ jest gotowy do uchwycenia w kadrach wszystkich wydarzeń tego dnia. Dobrze wykonany reportaż ślubny to nie tylko uchwycone chwile, ale również dynamika następujących po sobie wydarzeń.

Najpierw poranne przygotowania, leniwe i nieśpieszne, z dużą dozą humoru i luzu. Pierwsze przymiarki i poprawki, staranny makijaż ślubny, suknia, garnitur. Kiedy wszystko jest już gotowe, wydarzenia zaczynają biec coraz szybciej. Spotkanie Młodej Pary, pełne emocji błogosławieństwo rodziców i dziadków, kilka pamiątkowych ujęć i wyjazd na ceremonię. Panna Młoda wprowadzana do kościoła przez dumnego ojca, przysięga i obrączki ślubne, a później już błogosławieństwo Młodej Pary i radość w deszczu konfetti.

Początek przyjęcia weselnego w Nowym Targu to zwykle życzenia, smaczny obiad i pierwszy taniec, otwierający oficjalnie wesele. Później już szalona zabawa do białego rana, biesiada i góralska muzyka w tle. Fotograf ślubny Nowy Targ ma oko na wszystko, w tym czasie Wy możecie się cieszyć i świętować. Pamiątką będą piękne zdjęcia.

Zdjęcia narzeczeńskie dla Par z Nowego Targu

Fotografia ślubna to dokumentacja dnia ślubu, jednak dla Par z Nowego Targu które chcą z tego okresu zachować więcej pięknych zdjęć polecam sesję narzeczeńską. To spotkanie z fotografem najczęściej kilka tygodni przed ślubem, w trakcie którego powstają Wasze wspólne zdjęcia. Sesje narzeczeńskie w Nowym Targu realizowane są na luzie i z humorem. Taka sesja ma Wam pomóc oswoić się z fotografem i rolą modeli. Dowiecie się jak pozować, na co zwracać uwagę, spojrzycie też na siebie z zupełnie innej perspektywy.

Przede wszystkim jednak zdjęcia z sesji narzeczeńskiej w Nowym Targu to świetna pamiątka, kadry którymi uzupełnicie zestaw swoich ślubnych zdjęć.  Zdjęcia narzeczeńskie polecam szczególnie tym parom z Nowego Targu, które chcą się oswoić z fotografowaniem. Dzięki takiej sesji w dniu ślubu nie będziecie już w ogóle zwracać uwagi na fotografa, a zdjęcia ślubne będą dużo bardziej naturalne.

Fotograf ślubny Nowy Targ

Sesja ślubna w Nowym Targu – góry i wyjątkowa natura

Niewykluczone, że jako świeżo upieczeni Małżonkowie postanowicie spotkać się ze mną na sesji plenerowej. Zdjęcia z sesji ślubnych to jedne z najbardziej uwielbianych kadrów. To właśnie nimi Nowożeńcy chwalą się najczęściej w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, ponieważ zdjęcia z sesji świetnie pokazują emocje i uczucia Pary Młodej. Są niepowtarzalne i wzbudzają zachwyt wśród znajomych.

Sesja ślubna w Nowym Targu i okolicach zwykle odbywa się w otoczeniu pięknych gór i wyjątkowej natury, co dodatkowo podkręca efekt końcowy. Widok dwojga zakochanych z pięknymi górami w tle to najpiękniejsze zdjęcia ślubne jakie możecie sobie wyobrazić. Sesja ślubna w Nowym Targu odbywa się zwykle w godzinach popołudniowych, niedługo przed zachodem słońca. On również wygląda przepięknie na zdjęciach. Jeśli macie ochotę, możemy wybrać się wyżej w góry, gdzie zdjęcia z sesji będą jeszcze bardziej efektowne.

Piękne kadry plenerowe możemy również wykonać w otoczeniu tutejszych łąk i lasów, które o każdej porze roku wyglądają zjawiskowo. W pobliżu Nowego Targu jest również piękne Jezioro Czorsztyńskie, niedaleko Zakopane a nawet Kraków. Możliwości na zorganizowanie niezwykłej sesji ślubnej są więc olbrzymie.

Fotograf na ślub w Nowym Targu

Jeśli potrzebny Wam dobry fotograf na ślub w Nowym Targu, zerknijcie na moje zdjęcia. Później tylko szybki kontakt w celu sprawdzenia dostępności terminu i kto wie, może zostanę Waszym fotografem ślubnym? Będzie mi bardzo miło i mam nadzieję, że stworzymy wspólnie kolejną porcję świetnych zdjęć ze ślubu, wesela czy sesji. Jestem do Waszej dyspozycji – Anyday fotograf ślubny Nowy Targ.

Więcej informacji:

Oferta fotografii ślubnej

Mam dla Was szczegółową ofertę fotografii ślubnej. Aby ją otrzymać wypełnijcie krótki formularz kontaktowy. 

WYSYŁAM

Jako fotograf najczęściej pracuję w Małopolsce. Fotografuję w takich miejscach jak Kraków, Wieliczka, Limanowa, Nowy Sącz, Stary Sącz, Krynica, Piwniczna, Mszana Dolna, Rabka, Jordanów, Dobczyce, Myślenice, Zakopane, Nowy Wiśnicz, Nowy Targ, Tokarnia, Skawina, Chrzanów, Olkusz, Niepołomice, Oświęcim, Wadowice, Brzesko czy Bochnia. Z przyjemnością bywam również na Śląsku, choćby w Katowicach czy na Podkarpaciu. Zapraszam do współpracy!

Menu