KIM JESTEM?

Cześć, mam na imię Darek i od 12 lat jestem fotografem ślubnym. Wykonuję też sesje ciążowe, dziecięce, reportaże z chrztu i sesje portretowe.

JAK PRACUJĘ?

W trakcie reportażu podstawą jest umiejętność wtopienia się w tłum, by nie zakłócać biegu wydarzeń. Być niewidzialnym i jednocześnie widzieć wszystko. Obserwuję, szukam najlepszej perspektywy, przewiduję. Wszystko po to, by zatrzymywać w kadrach niepowtarzalne chwile.

Sesja to możliwość stworzenia wielu ciekawych ujęć. Zwykle przed sesją omawiamy pomysły na klimat zdjęć i miejsca. Wybieramy najbardziej korzystne pory dnia, by światło było naszym sprzymierzeńcem. Każda sesja realizowana jest w luźnej, bezstresowej atmosferze. Powstają wtedy naprawdę fajne zdjęcia :)

Ostatnim etapem mojej pracy jest obróbka. Przez wiele lat rozwijałem i doskonaliłem swój własny, autorski styl. Dzięki niemu moje zdjęcia odznaczają się pięknymi, naturalnymi kolorami.  

GDZIE PRACUJĘ?

Mieszkam w Krakowie. Fotografuję głównie na terenie Małopolski i Śląska. Stąd pochodzi większość moich Par. Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia, chętnie dojadę także w inne zakątki Polski. Odległość nie ma znaczenia.

OPINIE PAR

Przeczytaj, co o współpracy ze mną sądzą inne Pary:

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Chcesz uzyskać więcej informacji w temacie fotografii lub zapytać o termin i szczegóły? Napisz do mnie lub zadzwoń. Odpowiem szybko i pomogę Ci w wyborze najlepszego rozwiązania.

FOTOGRAFIA DARIUSZ KEMPNY, NIP: 737-132-76-21, REGON: 367546648

Menu