Fotografia chrztu

Sakrament Chrztu Świętego jest wyjątkowym momentem dla każdej rodziny. Zdjęcia z chrztu nowonorodzonego dziecka otwierają niemal każdy album rodzinny i są pięknym zbiorem wspomnień, do którego chętnie wrócicie wiele lat później, kiedy Wasze dzieci już podrosną. Fotografia chrztu jest również zapisem wspólnego rodzinnego spotkania, w trakcie którego w otoczeniu najbliższych Wam osób będziecie cieszyć się z powiększonej rodziny. To niezwykle cenne chwile które warto uwiecznić na profesjonalnych zdjęciach.

Fotograf na chrzest – ważny wybór

Wybór fotografa na chrzest powinien być dokonany w świadomy sposób. Fotografowanie chrztu to odpowiedzialne zadanie, ponieważ ceremonia chrztu jest krótka i trudna do sfotografowania. Fotograf na chrzest musi mieć doświadczenie w fotografowaniu takich uroczystości. Powinien wykazać się dużą wprawą by dobrze uchwycić najważniejsze momenty, takie jak polewanie dziecka wodą święconą czy namaszczenie.

Sfotografowałem już wiele chrztów i wiem, że doświadczenie jest kluczowe do tego, by reportaż z chrztu był zrealizowany profesjonalnie.

Fotografia chrztu – jak wygląda reportaż?

W fotografii chrztu zwykle zwracam szczególną uwagę na kilka ulotnych chwil które można przekuć w piękne, pamiątkowe fotografie. Najważniejszym momentem reportażu z chrztu jest wspomniana już ceremonia. Oprócz niej fotografia chrztu w moim wykonaniu obejmuje również fotografowanie przygotowań w domu, a także zdjęcia z przyjęcia rodzinnego. Podczas niego wykonuję pamiątkowe zdjęcia grupowe a jeśli czas i warunki pozwalają, możliwe jest także zrealizowanie mini sesji rodzinnej. Wszystkie te fotografie składają się na kompletny, wartościowy reportaż z chrztu. Możecie zamówić usługę w pełnym zakresie lub wybrać tylko to, co Wam odpowiada.

Ważnym aspektem reportażu z chrztu jest dyskretna, bezinawzyjna realizacja. Dzięki temu zdjęcia są bardziej naturalne, a cała współpraca przebiega w miłej atmosferze.

fotografia chrztu kraków

Fotografia chrztu – galeria zdjęć

Zapraszam Was teraz do obejrzenia galerii zdjęć z chrztów które miałem przyjemność fotografować.

Ile kosztuje fotografia chrztu?

Jednym z najczęściej pojawiających się pytań są te związane z kosztami. Ile kosztuje fotografia chrztu? Jak wygląda cennik? Osobiście zawsze staram się dostosować moją ofertę do konkretnych oczekiwań. Niektórzy zamawiają u mnie eleganckie fotoalbumy, innym wystarczają w zupełności zdjęcia w plikach. Skontaktujcie się ze mną a ja przedstawię szczegółowe rozwiązania.

Zdjęcia z chrztu w Krakowie, Małopolsce i nie tylko…

Jestem fotografem z Krakowa, ale chrzty i uroczystości rodzinne fotografuję nie tylko w moim mieście. Jeśli szukacie fotografa na chrzest swojego dziecka, mogę przyjechać również do Was. Odległość nie ma znaczenia. Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na Wasze pytania. Jeśli chcecie cieszyć się pięknym zdjęciami z chrztu Waszego dziecka, skontaktujcie się ze mną już dziś.