Fotografia chrztu

Chcielibyście mieć piękne zdjęcia z chrztu Waszego dziecka? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Fotografia chrztu to pamiątka z pierwszej, oficjalnej uroczystości powiększonej rodziny. Zdjęcia dokumentujące chwile spędzone w otoczeniu bliskich Wam osób, z którymi chcieliście dzielić Wasze szczęście. Chrzest to także jedna z niewielu okazji na wspólne, rodzinne spotkanie. Właśnie dlatego zdjęcia z chrztu będą jednymi z ważniejszych w Waszym albumie rodzinnym.   

Zdjęcia z chrztu - co fotografuję?

Zdjęcia z chrztu w moim wykonaniu to kilkuetapowy reportaż, na który składa się fotografowanie przygotowań, ceremonii i przyjęcia rodzinnego. Możecie zdecydować się na pełny zakres, lub wybrać tylko to, co Was interesuje. By przybliżyć Wam charakter pełnego reportażu z chrztu, poniżej opisałem poszczególne etapy. 

Zdjęcia z przygotowań do chrztu 

Zdjęcia z przygotowań do chrztu to początek reportażu. Zwykle pojawiam się u Was w domu mniej więcej godzinę przed wyjazdem na ceremonię. Rozpoczynam od fotografowania detali- wszystkich tych ślicznych ubranek i rekwizytów które przygotowaliście specjalnie na tę okazję. W tym czasie Wy możecie spokojnie zajmować się dzieckiem i sobą samym :) Kiedy wszyscy są już gotowi, wykonujemy zdjęcia z ubierania dziecka w odświętny strój. Fajnie jeśli uczestniczą w tym zarówno rodzice, jak również starsze rodzeństwo. W takiej rodzinnej atmosferze zawsze powstają piękne zdjęcia. Tuż po oficjalnych przygotowaniach mamy czas na Wasze wspólne ujęcia rodzinne.  

Fotografia chrztu

Zdjęcia z ceremonii chrztu

Zdjęcia z ceremonii chrztu to główny punkt całego reportażu. Bez względu na to, czy uroczystość ma charakter prywatny, czy też odbywa się podczas oficjalnego nabożeństwa, jest kilka ważnych momentów które staram się utrwalić na zdjęciach. Najważniejszy z nich to oczywiście obrzęd polewania główki dziecka wodą święconą. Ponadto błogosławieństwo, obrzęd namaszczenia czy symboliczne przekazanie białej szaty i płonącej świecy. Tuż po uroczystości w kościele wykonuję również pamiątkowe zdjęcia grupowe rodziny i zaproszonych gości, ujęcia dziecka z rodzicami i rodzicami chrzestnymi.

Zdjęcia z przyjęcia rodzinnego

Zdjęcia z przyjęcia rodzinnego to ostatni etap reportażu z chrztu. Po przyjeździe do lokalu możecie spokojnie zjeść obiad rodzinny, ja w tym czasie przygotowuję się do fotografowania w nowej scenerii. Zdjęcia z przyjęcia to przede wszystkim pamiątkowe ujęcia grupowe, a także kilka ujęć z samego przyjęcia (bez obaw- nie fotografuję w trakcie posiłków), uroczystego krojenia torta itd. Zwykle towarzyszę Wam do 2 godzin od przyjazdu do restauracji.

Więcej o fotografii chrztu możecie przeczytać w tym wpisie

Fotografia chrztu

Fotograf na chrzest - oferta i cennik

Jeśli chcecie poznać zakres i koszt usługi, wypełnijcie poniższy formularz. W ciągu 48 godzin otrzymacie e-mail'em wszystkie niezbędne informacje.   

WYSYŁAM

Zdjęcia, albumy, fotoalbumy

Piękne zdjęcia będą najlepszą pamiątką z chrztu Waszego dziecka. Dodatkowo możecie wybrać formę w jakiej je otrzymacie:

- zdjęcia w plikach

- zdjęcia w wydrukach i eleganckim pudełku

- zdjęcia w albumie tradycyjnym (wklejane)

- zdjęcia w fotoalbumie 

Zdjęcia z chrztu

Menu