fbpx

Fotografia Kraków

Fotografia i Kraków to nierozłączna para. To właśnie w Krakowie, w pięknych kościołach powstają niezwykłe fotografie z najpiękniejszych ceremonii ślubnych i chrztów. To właśnie w sercu Małopolski, w cieniu pięknych zabytków można wykonać piękne sesje zdjęciowe zakochanych par. Jeśli marzą Wam się niezwykłe zdjęcia w cudownym otoczeniu, wpadnijcie do Krakowa!    

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie to świetny pomysł. Romantyczne zdjęcia zakochanej pary w ciasnych uliczkach krakowskiego Kazimierza, na Bernatce nazywanej często kładką zakochanych, czy choćby w pięknym, zabytkowym centrum wyglądają fantastycznie. Kraków jest miejscem, w którym sesje narzeczeńskie odbywają się bardzo często. Przyjeżdżają tutaj zakochani z całej Polski - Warszawy, Wrocławia, nawet z Gdańska! Nic dziwnego, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej są cudowną pamiątką z romantycznego weekendu spędzonego w Grodzie Kraka.  

Sesja narzeczeńska w Krakowie może być jedną z atrakcji Waszego pobytu pod Wawelem. Zaplanujcie program wizyty tak, by po południu, kiedy słońce powoli zmierza ku zachodowi wygospodarować dwie godziny na spotkanie z fotografem i sesję narzeczeńską. Sesje zakochanych par w Krakowie wyglądają również zjawiskowo w nocnej scenerii, ponieważ miasto jest wtedy zwykle pięknie oświetlone.  

Fotografia ślubna w Krakowie

Fotografia ślubna w Krakowie cieszy się olbrzymią popularnością. W samym tylko mieście jest ponad 180 kościołów i kaplic, w których regularnie odbywają się ceremonie ślubne. Która Młoda Para nie marzy o tym, by powiedzieć sakramentalne "tak" w Mieście Królów? Mimo tak dużej liczby świątyń warto znacznie wcześniej zarezerwować termin ślubu. Musicie też pospieszyć się z rezerwacją usług fotograficznych, ponieważ kalendarz najlepszych fotografów ślubnych z Krakowa zapełniają się bardzo szybko.   

Fotografia ślubna w Krakowie wymaga świadomych wyborów. Jeśli zależy Wam na wyjątkowym klimacie fotografii z ceremonii ślubnej, wybierzcie kościół z odpowiednim światłem. Niestety, nie wszystkie zabytkowe świątynie mogą poszczycić się idealnymi warunkami do fotografowania. Część z nich jest bardzo ciemna lub światło jest w nich mało sprzyjające dobrym zdjęciom. Nic dziwnego, w czasach gdy większość z nich była budowana, fotografii jeszcze nie było. Na szczęście każdy fotograf ślubny z Krakowa zna doskonale tutejsze kościoły i z pewnością pomoże Wam wybrać miejsce, w którym Wasza ceremonia będzie wyglądać nadzwyczajnie. W Krakowie można również zorganizować ślub w plenerze. Bez względu na wybrane miejsce, zdjęcia ślubne wykonane w Krakowie będą dla Pary Młodej niezwykłą pamiątką. 

Sesja ślubna w Krakowie

Sesja ślubna w Krakowie to chyba najczęściej, obok zdjęć zabytkowych miejsc, wykonywana fotografia w mieście. Zwiedzając Stare Miasto, Sukiennice czy Wawel, niemal codziennie można natknąć się na Parę Młodą i fotografa. Bez względu na miejsce ślubu, Nowożeńcy bardzo często wybierają Kraków na miejsce swojej sesji ślubnej.

Ilość miejsc, w których można wykonać zdjęcia z sesji ślubnej w Krakowie jest niemal przytłaczająca. Oprócz wspomnianego już Starego Miasta, Rynku Głównego, Kazimierza czy Zamku Królewskiego na Wawelu, jest tutaj mnóstwo pięknych zabytków, klimatycznych zaułków, uliczek, okazałych mostów i placów. Poza tym kilkanaście wielkich parków miejskich świetnie nadających się na zdjęcia ślubne w zielonej scenerii. Oprócz tego okazałe kopce z pięknymi widokami na panoramę Krakowa, las, a nawet zbiorniki wodne. Jeśli marzą Wam się bardziej nowoczesne zdjęcia ślubne, również w tym zakresie Kraków ma do zaoferowania bardzo dużo. Wystarczy pojechać w okolice nowoczesnych, fantastycznie przeszklonych budowli, czy czerwonej Opery Krakowskiej. Plenerowa sesja ślubna w Krakowie może być piękna i bardzo zróżnicowana, a fotograf ślubny może się tu wykazać olbrzymią kreatywnością.     

Sesja ciążowa w Krakowie

Sesja ciążowa w Krakowie pozwoli przyszłym rodzicom zachować garść pięknych zdjęć z tego szczególnego okresu oczekiwania na nowego członka rodziny. Dlaczego Kraków jest dobrym miejscem na sesję ciążową? Przede wszystkim dlatego, że w mieście jest kilka świetnych miejsc nadających się na sesję z brzuszkiem. Mam na myśli przede wszystkim ogromne, piękne parki, w których można znaleźć wytchnienie, ciszę i spokój. Sesja z brzuszkiem w Krakowie ma jeszcze ten atut, że niemal wszędzie można wygodnie dojechać. Komfort przyszłej mamy jest przecież szczególnie ważny. Fotograf na sesję ciążową w Krakowie powinien wziąć to pod uwagę. 

Zdjęcia ciążowe są szczególną grupą fotografii rodzinnych. Kiedy dziecko podrośnie, z pewnością z wielkim zainteresowaniem obejrzy profesjonalne zdjęcia z sesji ciążowej. Aby sesja była udana, najlepiej wykonać ją na przełomie 7/8 miesiąca ciąży. Brzuszek jest już wtedy pięknie zaokrąglony, samopoczucie dopisuje, a przyszła mama wygląda kwitnąco. Nie przegapcie tego momentu! Sesja ciążowa w Krakowie to znakomity wybór!

Fotografia chrztu Kraków

Fotografia chrztu w Krakowie - czyli pierwsze oficjalne zdjęcia powiększonej rodziny. Sam chrzest to niezwykle piękna uroczystość. Wasze dziecko dołącza do wspólnoty kościoła. W trakcie tej cudownej uroczystości w otoczeniu najbliższych Wam osób będziecie celebrować swoją miłość i szczęście. Profesjonalne zdjęcia z chrztu zatrzymają te ulotne chwile. Ważne, symboliczne, niepowtarzalne. Moment polewania główki dziecka wodą święconą, czy namaszczenie główki świętym olejem trzeba zatrzymać w pięknym kadrze. Po ceremonii fotograf może wykonać pamiątkowe zdjęcia rodzinne, ujęcia ochrzczonego dziecka w objęciach rodziców, chrzestnych czy dziadków. One również będą niezwykle cennymi okazami w albumie rodzinnym. 

Chrzest w Krakowie daje Wam możliwość wybrania na miejsce ceremonii jednego z wielu pięknych kościołów. Kraków to również bardzo rozbudowana sieć gastronomii. Z wyborem wygodnej restauracji na rodzinny obiad też nie powinno być problemu. Fotografia chrztu Kraków - piękny, pełen emocji dzień utrwalony na niezwykłych zdjęciach.     

Sesja rodzinna w Krakowie

Sesja rodzinna w Krakowie odbywa się najczęściej w miejscach, w których poza spotkaniem z fotografem rodzinnym możecie również miło spędzić czas. Fotograf rodziny doradzi Wam, gdzie i o której porze można się wybrać na zdjęcia. Najlepiej nadają się do tego krakowskie parki, zwłaszcza Park Jordana, Park Lotników, Lasek Wolski czy okolice Rynku Podgórskiego. Wasze dziecko będzie z pewnością zachwycone z wizyty na tamtejszych placach zabaw, a chwile wspólnej radości i szalonej zabawy zatrzymamy na kolorowych zdjęciach rodzinnych. Są to również miejsca sprzyjające wykonywaniu zdjęć rodzinnych. Piękna przyroda i plastyczne światło gwarantują, że Wasz rodzinny album wypełni się przepięknymi, profesjonalnymi fotografiami.  

Profesjonalne zdjęcia rodzinne są szczególnie cenną pamiątką. Docenicie je jeszcze bardziej wraz z upływającym czasem. Wasze dziecko podrośnie, a Wy zaczniecie coraz bardziej tęsknić za chwilami, kiedy wspólnie cieszyliście się z bycia razem. Sesja zdjęciowa z dzieckiem to nie tylko kaprys, ale zatrzymane w kadrach najcenniejsze chwile Waszego życia. Jeśli chcecie ocalić je od zapomnienia, zapraszam na sesję rodzinną w Krakowie. Jestem przekonany, że wspólnie wykonamy fotografie, które nie raz zapewnią Wam chwile szczęśliwych wspomnień. Sesja dziecięca to jeszcze jeden, dobry pomysł na pamiątkowe zdjęcia.   

Sesja portretowa w Krakowie

Sesja portretowa w Krakowie jest adresowana głównie do kobiet, które chcą uwiecznić swoje piękno i urok na zdjęciach. Sesja zdjęciowa może odbyć się w konwencji sensual, beauty czy klasycznego portretu fotograficznego. Sesja kobieca w Krakowie wykonywana jest w dowolnej scenerii, ponieważ fotograf portretowy skupia się głównie na wyglądzie lub sylwetce fotografowanej modelki, nie eksponując walorów otoczenia. Jednak zdjęcia w Krakowie będą wyglądać efektowniej, jeśli wybierzemy ciekawe miejsce sesji. Istotne jest tu szczególnie dobre światło, które pomoże stworzyć zmysłowe, piękne fotografie.

Piękne kobiece sesje buduarowe można również wykonać w eleganckim apartamencie, w jednym z krakowskich hoteli. Jeśli chcemy stworzyć na zdjęciach bardziej intymny klimat, sensualna sesja kobieca w takim miejscu będzie doskonałym pomysłem.  

Fotograf w Krakowie - oferta i cennik

Jeśli szukacie fotografa na ślub, chrzest lub sesję w Krakowie, wypełnijcie poniższy formularz. W ciągu 48 godzin otrzymacie e-mail'em wszystkie niezbędne informacje. 

WYSYŁAM

Zapraszam na bloga:

Menu