Fotografia ślubna Kraków

Bierzecie ślub? Fotografia ślubna Kraków Anyday to coś dla Was! Jestem pewien, że marzą Wam się piękne, ponadczasowe zdjęcia ze ślubu i wesela. Kadry w których zatrzymają się chwile Waszego szczęścia, radosne spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi, pocałunki, uściski, gorące życzenia i miłość fruwająca w powietrzu. Taki właśnie będzie ten dzień, piękny i pogodny, bez względu na pogodę 🙂 Fotografia ślubna Kraków to gwarancja pięknych wspomnień!

Fotograf ślubny Kraków

Mam na imię Darek i jestem fotografem ślubnym z Krakowa. Od wielu lat wykonuję zdjęcia ślubne i weselne, najczęściej dla Par z Małopolski i Śląska, jak również z innych regionów naszego pięknego kraju. Fotograf ślubny Kraków to uproszczona nazwa, ponieważ moja fotografia ślubna powstawała również w takich miastach jak Wieliczka, Katowice, Limanowa, Mszana Dolna, Zabrze, Kielce, Tarnów, Rzeszów, Zakopane, Nowy Targ, Rabka, Bochnia, Olkusz, Skawina, Nowy Sącz i wielu, wielu innych, już dawno przestałem liczyć.

Fotograf na ślub w Krakowie

Reportaż ślubny – wyjątkowe zdjęcia ze ślubu i wesela

Reportaż ślubny to fotograficzny dokument z całego ślubu i wesela. Wyjątkowe zdjęcia, które zachowają dla Was każdą ważną chwilę. Nieśpieszna atmosfera porannych przygotowań, makijaż ślubny, fryzura, łyk wody, mała kanapka, a później już suknia ślubna i pełne emocji oczekiwanie na przyjazd ślubnego orszaku. Chwilę później chłodne wnętrze kościoła i niezwykła ceremonia, w trakcie której wszystkie oczy będą skierowane na Was, każde ucho wysłucha dokładnie przysięgi którą sobie złożycie. Brawa, gratulacje, życzenia, wspólne zdjęcie gdzieś na schodach. Zaczynamy przyjęcie weselne. Jeszcze trochę nerwów podczas pierwszego tańca, a później już szalona zabawa do białego rana. Zdjęcia ze ślubu i wesela na zawsze zatrzymają te chwile.

Sesja ślubna – gdzie wykonać zdjęcia ślubne w Krakowie?

Kraków to miasto z ogromnym potencjałem na zdjęcia ślubne. Z jednej strony przepiękne tereny zielone, parki, las, urocze kopce czy rozległe łąki. Z drugiej miasto, jego zabytkowe, ale również bardziej nowoczesne oblicze. Kraków pełen jest świetnych miejsc na to, by zrobić w nich sesję ślubną czy plener narzeczeński. Sesja trwa zwykle kilka godzin, w tym czasie możemy zrobić zdjęcia w różnych lokalizacjach i w ten sposób Wasz album ślubny wypełnią różnorodne, wyjątkowe zdjęcia.

Sesja ślubna

Nowoczesna fotografia ślubna Anyday

Nowoczesna fotografia ślubna Anyday to przede wszystkim zdjęcia w pozytywnych i naturalnych kolorach. Dynamiczny reportaż ślubny, złożony z mnóstwa ciekawych kadrów i perspektyw, skoncentrowany na utrwalaniu emocji i wydarzeń ulotnych niczym oka mgnienie. Sesja ślubna w wyjątkowej scenerii, z Parą Młodą w rolach głównych.  A wszystko to w pięknej, stylowej oprawie, na profesjonalnych odbitkach i kartach pięknych fotoalbumów. Nowoczesna fotografia ślubna Anyday to złoty środek i zdjęcia inne niż wszystkie. Już dziś sprawdźcie moją ofertę

Ślub w Krakowie – najlepsze miejsca na wesele

Organizacja ślubu w Krakowie to możliwość skorzystania z szerokiej oferty lokali. Każda, nawet najbardziej wybredna Para Młoda znajdzie tu z pewnością coś dla siebie. Oto najbardziej niezwykłe miejsca na wesele:

Hotel Europejski

Hotel Europejski umiejscowiony jest w samym sercu Krakowa, przy ulicy Lubicz. Jak każdy krakowski lokal na wesele, również Hotel Europejski zachwyca swoimi pięknymi wnętrzami i niezwykłą atmosferą. Przestronna sala balowa, doskonała obsługa i przede wszystkim znakomita kuchnia to znaki rozpoznawcze tego miejsca.

Folwark Zalesie

Folwark Zalesie położony jest 25 kilometrów od centrum Krakowa. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na weselnej mapie Małopolski. Odbywają się tu piękne wesela, a oprócz świetnego zaplecza, kuchni i pięknej lokalizacji, Folwark Zalesie oferuje coś, czego nie znajdziecie gdzie indziej- ciszę i komfort wypoczynkowy.

Hotel Pod Różą

Hotel Pod Różą to najstarszy hotel w Grodzie Kraka. Piękne, niedawno odrestaurowane wnętrza Restauracji Pod Różą i Ristorante Amarone uświetnią każde przyjęcie weselne.

Dolina Cedronu

Dolina Cedronu to klimatyczny dwór i spichlerz oddalone kilkanaście kilometrów od Krakowa. Niezwykłe, klimatyczne miejsce, w którym odbywają się regularnie jedyne w swoim rodzaju przyjęcia weselne. Przestrzeń pełna zieleni i niezwykłego klimatu. Dolina Cedronu to świetny pomysł na organizację niebanalnego wesela.

Hotel Kossak

Hotel Kossak to kolejny wyjątkowy obiekt na organizację wesela. Nowoczesność subtelnie podkreślona tradycją, świetna lokalizacja tuż nad Wisłą, potężne doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych, to nie jedyne argumenty przemawiające za tym miejscem.

Browar Lubicz

Wesele w Browar Lubicz? Będziecie zachwyceni! Przepiękne miejsce z niepowtarzalnym klimatem, wyśmienita kuchnia i subtelny zapach warzonego tutaj piwa sprawią, że przyjęcie weselne w Browar Lubicz zapamiętacie na całe życie.

Hotel Witek

Hotel Witek, a raczej potężny kompleks hotelowo- konferencyjny, w którym mogą odbywać się aż cztery wesela jednocześnie. Unikalny klimat, cudowny ogród i piękne stylowe wnętrza, będące alternatywą dla klasycznych sal bankietowych.

Dwór Tomaszowice

Potężny kompleks w położonych pod Krakowem Tomaszowicach, kilka pięknych sal umiejscowionych na 10-hektarowym terenie parkowym, możliwość organizacji ślubu plenerowego. Do tego obłędna kuchnia i niezwykły klimat. Nic dziwnego, że Dwór w Tomaszowicach cieszy się tak ogromną popularnością wśród Par Młodych.

Dwór Sieraków

Dwór Sieraków jest doskonale znanym w branży ślubnej obiektem pod Krakowem. Piękne umiejscowienie, eleganckie wnętrza, fantastyczne tereny parkowe i świetna kuchnia, każdy gość weselny z pewnością doceni walory tego miejsca.

Kopalnia Soli Wieliczka

Przyjęcie weselne kilkaset metrów pod ziemią? To marzenie możecie zrealizować dzięki ofercie Kopalni Soli Wieliczka. Kilka pięknych sal, wyjątkowa atmosfera, wspaniała kuchnia, przyjęcie weselne w takim miejscu to gwarancja niepowtarzalnych doznań.

Najnowsze wpisy

Oferta

Menu