Fotografia ślubna

Fotografia ślubna to pamiątka z wyjątkowej uroczystości, w trakcie której w otoczeniu rodziny, przyjaciół i bliskich złożycie sobie przysięgę małżeńską. Zdjęcia ślubne zatrzymają wszystkie wydarzenia i emocje jakie będą Wam towarzyszyć w ciągu całego dnia.  

Oferta fotografii ślubnej

Moja oferta fotografii ślubnej to fotografowanie ślubu od przygotowań do oczepin. Efektem są naturalne zdjęcia w pięknych kolorach, które możecie otrzymać w formie plików, profesjonalnych wydruków fotograficznych i eleganckich fotoalbumów. Jeśli chcecie otrzymać pełną ofertę, a przy okazji sprawdzić czy mam dla Was jeszcze wolny termin, wystarczy wypełnić poniższy formularz:

WYSYŁAM

Zdjęcia ślubne 

Zdjęcia ślubne w moim wykonaniu to kilkuetapowy reportaż, na który składa się fotografowanie przygotowań, ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Poniżej znajdziecie opis całego dnia z perspektywy fotografa ślubnego.   

Reportaż ślubny rozpoczyna się od zdjęć z przygotowań do ślubu. To początek naszej współpracy w tym uroczystym dniu. Możemy zacząć fotografowanie wcześnie rano od zdjęć wykonanych w salonie, gdzie powstanie fryzura i makijaż ślubny. Drugim etapem są przygotowania w domu. Panna Młoda ubiera swoją piękną suknię ślubną, biżuterię, welon. Takie zdjęcia to klasyka fotografii ślubnej. Jeśli czas pozwala, wcześniej odwiedzam dom Pana Młodego, fotografując również jego przygotowania. W międzyczasie udaje się zwykle sfotografować  ślubne detale, obrączki czy biżuterię, które świetnie uzupełniają cały reportaż. Później jeszcze błogosławieństwo, pamiątkowe zdjęcia z rodzicami, rodzeństwem i świadkami. Czas na ceremonię! 

Zdjęcia z przygotowań do ślubu

Fotografia ślubna ceremonii to kluczowe momenty reportażu ślubnego. Bez względu na to, czy ceremonia odbywa się w kościele, czy też w USC, mają one niezwykle uroczysty, oficjalny charakter. Najpierw podniosły początek, w trakcie którego Panna Młoda jest wprowadzana przez swojego ojca. Czasem Parze Młodej w drodze do ołtarza towarzyszą dzieci. To są zdjęcia ślubne które chciałby mieć każdy. Później przysięga małżeńska, zakładanie obrączek, towarzyszące im łzy wzruszenia i radość. Każda z tych chwil dla fotografa ślubnego jest niezwykle ważna. Na koniec uroczyste powitanie świeżo upieczonej Pary Młodej przez gości oczekujących przed kościołem/ USC, rzucanie ryżem i grosikami. Tutaj powstają pierwsze, w pełni spontaniczne zdjęcia ślubne. Pierwsze życzenia i serdeczne uściski, całe mnóstwo uśmiechów i pamiątkowe zdjęcia grupowe, zanim jeszcze pojedziemy do miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Ceremonia ślubna trwa najwyżej godzinę, a momentów wartych uwiecznienia w trakcie jest całe mnóstwo.    

Fotografia ślubu

Zdjęcia z przyjęcia weselnego to najbardziej rozbudowana część reportażu z dnia ślubu. Zwykle jestem z Wami do samych oczepin. W tym czasie mam możliwość wykonania bardzo przekrojowego reportażu zdjęciowego. A dzieje się naprawdę sporo. Przywitanie Pary Młodej, życzenia, pierwszy taniec, uroczyste krojenie torta, weselne zwyczaje, a między tym wszystkim szalona zabawa i mnóstwo toastów za zdrowie i szczęście Młodej Pary. Każda godzina przyjęcia weselnego obfituje w momenty które warto uwiecznić. W międzyczasie powstają zdjęcia grupowe, a jeśli macie ochotę trochę odpocząć, możemy wyskoczyć gdzieś w pobliżu na krótką sesję plenerową.

Fotografia ślubu

Fotograf na ślub 

Fotograf na ślub to najlepsza inwestycja w piękne wspomnienia. Organizując ślub i wesele dokładacie wielu starań, by wszyscy byli zadowoleni i zapamiętali ten dzień na długo. Tymczasem zdjęcia ślubne to jedyne co Wam zostanie z całego dnia. Zadbajcie o to, by chwile które wspólnie przeżyliście zostały utrwalone w pięknym i profesjonalnym stylu. Profesjonalny fotograf ślubny to gwarancja, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Osoby obecne na weselu nawet nie odczują obecności fotografa, a zdjęcia z uroczystości i przyjęcia będą piękne i niepowtarzalne.   

Najlepsze i najbardziej ponadczasowe są naturalne zdjęcia ślubne. Docenicie je jeszcze bardziej, kiedy po latach otworzycie swój ślubny album.    

Blog fotografa - popularne wpisy

Zdjęcia z dnia ślubu

Menu