Fotografia ślubna

Szukacie fotografa na ślub? Dobrze trafiliście! Fotografia ślubna to pamiątka z wyjątkowej uroczystości, w trakcie której w otoczeniu rodziny, przyjaciół i bliskich złożycie sobie przysięgę małżeńską. Wydarzenia i emocje jakie będą Wam towarzyszyć w ciągu całego dnia zatrzymam dla Was na pięknych zdjęciach ślubnych.  

Zdjęcia ślubne - jak pracuję? 

Zdjęcia w dniu ślubu w moim wykonaniu to kilkuetapowy reportaż, na który składa się fotografowanie przygotowań, ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Możecie zdecydować się na pełny zakres lub wybrać tylko to, co Was interesuje. Poniżej znajdziecie opis etapów, w ramach których powstają moje zdjęcia ślubne.  

Zdjęcia z przygotowań do ślubu

Zdjęcia z przygotowań do ślubu to początek naszej współpracy w tym uroczystym dniu. Możemy zacząć wcześnie rano od zdjęć wykonanych w salonie, gdzie powstanie fryzura i makijaż ślubny. Drugim etapem są przygotowania w domu, gdzie Panna Młoda ubiera swoją piękną suknię ślubną, biżuterię, welon. Powstają wtedy niezwykłe zdjęcia. Jeśli czas pozwala, wcześniej odwiedzam dom Pana Młodego, fotografując również jego przygotowania. W międzyczasie udaje się zwykle sfotografować  ślubne detale, obrączki czy biżuterię, które świetnie uzupełniają cały reportaż. Później jeszcze błogosławieństwo, pamiątkowe zdjęcia z rodzicami, rodzeństwem i świadkami. Czas na ceremonię!        

Zdjęcia z przygotowań do ślubu

Zdjęcia z ceremonii ślubnej

Zdjęcia z ceremonii ślubnej to kluczowe momenty reportażu ślubnego. Bez względu na to, czy ceremonia odbywa się w kościele, czy też w USC, mają one niezwykle uroczysty, oficjalny charakter. Najpierw podniosły początek, w trakcie którego Panna Młoda jest wprowadzana przez swojego ojca, lub też Parze Młodej w drodze do ołtarza towarzyszą dzieci. To są zdjęcia ślubne które chciałby mieć każdy. Później przysięga małżeńska, zakładanie obrączek, towarzyszące im łzy wzruszenia i radość. Każda z tych chwil jest dla mnie niezwykle ważna. Na koniec uroczyste powitanie świeżo upieczonej Pary Młodej przez gości oczekujących przed kościołem/ USC, rzucanie ryżem i grosikami. Pierwsze życzenia i serdeczne uściski, całe mnóstwo uśmiechów i pamiątkowe zdjęcia grupowe, zanim jeszcze pojedziemy do miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Ceremonia ślubna trwa najwyżej godzinę, a momentów wartych uwiecznienia w trakcie jest całe mnóstwo.    

Fotografia ślubu

Zdjęcia z przyjęcia weselnego

Zdjęcia z przyjęcia weselnego to najbardziej rozbudowana część reportażu z dnia ślubu. Ponieważ zwykle jestem z Wami do samych oczepin, w tym czasie mam możliwość wykonania bardzo przekrojowego materiału zdjęciowego. A dzieje się naprawdę sporo. Przywitanie Pary Młodej, życzenia, pierwszy taniec, uroczyste krojenie torta, weselne zwyczaje, a między tym wszystkim szalona zabawa i mnóstwo toastów za zdrowie i szczęście Młodej Pary, każda godzina przyjęcia weselnego obfituje w momenty które warto uwiecznić. W międzyczasie powstają zdjęcia grupowe, a jeśli macie ochotę trochę odpocząć, możemy wyskoczyć gdzieś w pobliżu na krótką sesję zdjęciową.

Fotografia ślubu

Zdjęcia, albumy, fotoalbumy

Piękne zdjęcia będą wyjątkową pamiątką z Waszego ślubu. Dodatkowo możecie wybrać formę w jakiej je otrzymacie:

- zdjęcia w plikach

- zdjęcia w wydrukach i eleganckim pudełku

- zdjęcia w albumie tradycyjnym (wklejane)

- zdjęcia w fotoalbumie 

Fotograf na ślub - cennik

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, w tym zakres i koszt usługi, zapraszam do kontaktu. W ciągu 48 godzin otrzymacie e-mail'em wszystkie niezbędne informacje.   

Zdjęcia z dnia ślubu

Menu