fbpx

Fotografia biznesowa, zdjęcia HD dla firm

Jeśli prowadzisz biznes, to zapewne wiesz doskonale, że nawet najlepsza oferta nie gwarantuje Ci sukcesu na rynku. W dzisiejszych czasach efektywna działalność przypomina silnik, w którym każdy, najmniejszy nawet element ma do odegrania ważną rolę. Produkt, cena, obsługa, marketing- to zaledwie kilka kółek w wielkiej, skomplikowanej maszynie. Suma ich działań przekłada się na sukces- cel, do którego dążysz.

Prezentacja wizualna firmy to jeden z szalenie istotnych elementów Twojego silnika. Firmowa strona internetowa, profile w mediach społecznościowych czy foldery reklamowe stanowią często źródło pierwszego kontaktu. W każdym z tych przypadków rola zdjęć jest kluczowa. Im lepiej zaprezentujesz się potencjalnemu klientowi, tym większa jest szansa, że wybierze właśnie Ciebie. Odwiedzając stronę internetową Twój widz (bo jeszcze nie klient) w pierwszej kolejności zobaczy fotografie siedziby firmy, kadry czy produktu, na ich podstawie tworząc własne wyobrażenie o tym, kim jesteś i co oferujesz. Dopiero później (o ile nadal ma na to ochotę) zainteresuje się tym, co faktycznie masz do zaoferowania.

Mechanizm jest prosty i znany od lat – ludzie kupują oczami. Jeśli jesteś świadomym przedsiębiorcą, z pewnością dbasz o dobrą ekspozycję swojego produktu. Regularnie odświeżana galeria to podstawa. Dzięki temu odbiorca widzi nie tylko Twoje aktualne możliwości, ale również zauważa przewagę nad konkurencją. Pierwszy punkt dla Ciebie!

Jeśli jednak naprawdę chcesz się wyróżnić i zyskać przewagę w tłumie, skorzystaj z naszej oferty na

FOTOGRAFIE HD

Co to takiego? To fotografie wykonane w specjalnej technice, dzięki której na tle standardowych zdjęć odznaczają się bezkonkurencyjnym kolorem, kontrastem i szczegółowością. W dużym uogólnieniu, to trzy główne parametry przyciągające wzrok. Twój klient oczywiście nie musi znać pojęć. Wystarczy, że dostrzeże różnicę. A dostrzeże ją bez wątpienia.

Ten rodzaj fotografii sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku fotografii architektury i wnętrz. Jeśli więc chciałbyś w sposób efektowny zaprezentować siedzibę swojej firmy, lokal usługowy, posiadasz dom na sprzedaż lub mieszkanie na wynajem, administrujesz obiektem architektonicznym czy odpowiadasz za dokumentację developerską, fotografie HD są doskonałym sposobem na prezentację.

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych prac wykonanych w tej technice, z możliwością porównania standardowego zdjęcia do fotografii w wersji HD. Wystarczy przesunąć suwak.

Więcej o fotografii biznesowej w naszym wykonaniu na stronie www.anyday.pl/fotografia-biznesowa

 

SPRAWDŹ OFERTĘ

Menu