Karolina i Łukasz- opinia

Dziś na moją skrzynkę e-mail dotarło kilka serdecznych słów od Karoliny i Łukasza. Ta opinia jest dla mnie tym bardziej cenna, że od naszej współpracy minęło już wiele tygodni, a zdjęcia które wspólnie wykonaliśmy nie tylko zatrzymały ważny dla Nich czas, ale okazują się być fajną pamiątką do której chętnie wracają. Cieszę się i bardzo Wam dziękuję!

Kilka tygodni temu wraz z mężem przeżywaliśmy najważniejszy dzień w naszym życiu. Emocje już opadły, zimowa sceneria ślubna ustąpiła miejsca kolorom wiosny i lata, a ulotna pamięć pogubiła kilka “perełek” z tego wyjątkowego dnia. Jednak dzięki Anyday możemy w piękny sposób powrócić do przeszłości 🙂

Z Darkiem spotkaliśmy się na kilka miesięcy przed ślubem. Za jego namową odważyliśmy się na sesję narzeczeńską. Była to nasza pierwsza sesja w życiu, więc podeszliśmy do sprawy z lekkim zakłopotaniem – jak się okazało – zupełnie nie potrzebnie. Darek potrafi stworzyć dyskretną i lekką atmosferę, jest naturalny, pozwala rozwijać się przed obiektywem i dojrzewać do coraz lepszych ujęć. Od pierwszych chwili mieliśmy wrażenie że współpracujemy z kimś nam bliskim. Podczas wesela Darek był dosłownie niewidoczny, a mimo to znalazł się w każdej istotnej sytuacji: złapane w obiektyw uśmiechy, spojrzenia, momenty które epatowały uczuciami.

Naszym marzeniem była również sesja plenerowa. Wszystko mieliśmy zaplanowane, jednak przewrotne życie zmusiło nas do zrealizowania jej w ekspresowym tempie z dnia na dzień. Darek wtedy porzucił dla nas swoje prywatne plany, poświęcił nam mnóstwo czasu, sam podróżował po okolicy alby znaleźć miejsca na wykonanie pięknych ujęć.

Polecamy każdemu Darka jako fotografa, Darka który po kilku wspólnych godzinach staje się dobrym znajomym. Dziękujemy że uwieczniłeś naszą historie 🙂

KAROLINA i ŁUKASZ

Opinie innych Par przeczytacie tutaj. Zapraszam serdecznie.

PODOBAJĄ CI SIĘ ZDJĘCIA? SPRAWDŹ OFERTĘ!

Menu