fbpx

KIM JESTEM?

Cześć, mam na imię Darek i od 12 lat jestem fotografem ślubnym. Wykonuję też sesje ciążowe, dziecięce, reportaże z chrztu i sesje portretowe.

JAK PRACUJĘ?

W trakcie reportażu podstawą jest umiejętność wtopienia się w tłum, by nie zakłócać biegu wydarzeń. Być niewidzialnym i jednocześnie widzieć wszystko. Obserwuję, szukam najlepszej perspektywy, przewiduję. Wszystko po to, by zatrzymywać w kadrach niepowtarzalne, pełne emocji chwile.

Sesja to możliwość stworzenia wielu pięknych, subtelnych (lub zwariowanych) ujęć. Zwykle przed sesją omawiamy pomysły na klimat zdjęć i miejsca. Wybieramy najbardziej korzystne pory dnia, by światło było naszym sprzymierzeńcem. Staram się, by każda sesja była realizowana w luźnej, bezstresowej atmosferze. Powstają wtedy naprawdę fajne zdjęcia :)

Ostatnim etapem mojej pracy jest obróbka. Przez wiele lat rozwijałem i doskonaliłem swój własny, autorski styl. Dzięki niemu moje zdjęcia odznaczają się pięknymi, naturalnymi kolorami.  

GDZIE PRACUJĘ?

Mieszkam w Krakowie. Fotografuję głównie na terenie Małopolski i Śląska. Stąd pochodzi większość moich Par. Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia, chętnie dojadę także w inne zakątki Polski. Odległość nie ma znaczenia.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

FOTOGRAFIA DARIUSZ KEMPNY, NIP: 737-132-76-21, REGON: 367546648

Menu