O mnie

Fotograf Darek Kempny

Prywatnie: Jestem szczęśliwym tatą i mężem.

Fotografia: Praca i pasja. Odkrywanie i doświadczanie. Mam do niej mocno emocjonalny stosunek.

Nałogi: Książka (Twardoch, Kapuściński, Chandler…), muzyka (szeroko, od Slayer’a do muzyki filmowej), seriale (Taboo, Ślepnąc od świateł, Peaky Blinders, Grizzy & Lemmings…), kino (Tarantino, Scorsese), teatr (bywam rzadko, ale uwielbiam), góry.

Lubię: Śmiać się, spać, jeść, żyć.

Nie lubię: Polityki, głupoty, populizmu, insektów, mięsa. 
 


Inni o mnie: 
Ponoć naprawdę jesteśmy tacy, jak nas widzą inni.  

Zobacz opinie moich Klientów

Mój styl

Co mnie wyróżnia?

  • Duże doświadczenie – ponad 12 lat w branży
  • Nowoczesny, autorski styl
  • Kreatywne pomysły
  • Profesjonalna postprodukcja

Gwarantuję

  • Bezstresową, profesjonalną współpracę
  • Nieinwazyjną realizację
  • Dobry humor i wsparcie
  • Świetne zdjęcia

Zdjęcia w naturalnych kolorach

Zdjęcia to ponadczasowe pamiątki. Dbam więc o ich ponadczasową formę. Nie narzucam Wam aktualnie modnej obróbki w stylu sepia, wybledzone boho czy żółto- brązowe insta. Podstawą są dla mnie zdjęcia w naturalnych, żywych kolorach. Możecie je zachować w oryginalnej formie lub modyfikować według uznania. Zdjęcia w naturalnej kolorystyce są pełnowartościowe.

Wydruki i fotoalbumy

Zdjęcia są najważniejsze, ale ważna jest również ich piękna oprawa. Po wielu eksperymentach i testach z różnymi formami postanowiłem skupić się na tym co trwałe, estetyczne i praktyczne. Tradycyjne wydruki na markowym papierze fotograficznym czy profesjonalne fotoalbumy z pewnością będą prezentować się doskonale także za 10, 20 czy 30 lat.

Profesjonalna realizacja

W trakcie reportaż ślubnego lub ceremonii chrztu pracuję w sposób dyskretny i profesjonalny, będąc obserwatorem wydarzeń. Chętnie pomagam w sytuacjach w których może się Wam przydać moje doświadczenie. Sesja zdjęciowa to nieco inne okoliczności ale tu również możecie liczyć na moje wsparcie. Pomogę np. w wyborze miejsca i podpowiem jak pozować, by efekt był znakomity.

Dobra współpraca

Dobra współpraca z fotografem to nie tylko udane zdjęcia, ale również wzajemny szacunek i dobra atmosfera. Niezwykle ważne jest dla mnie to, by na każdym etapie przebiegała ona doskonale. Fotografia to zawsze spotkanie człowieka z człowiekiem i chciałbym, by po zakończonej współpracy zostały Wam nie tylko piękne zdjęcia, ale też dużo miłych wspomnień.

I najważniejsze…

Fotografuję już wiele lat i staram się być profesjonalistą w każdym calu. Dokładnie planuję każdą realizację ponieważ to właśnie pozwala mi skupić się w pełni na fotografowaniu. Wszędzie szczęśliwie dojechałem, nigdy się nie spóźniłem, nigdy też nie zawiódł mnie sprzęt a zdjęcia które wykonałem trafiły w ręce Par Młodych terminowo i zgodnie z ustaleniami.

Cieszę się, że tu jesteście i chętnie Was poznam.

Darek