fbpx

Przeczytaj, co o współpracy ze mną sądzą inne Pary. Chętnie poznam też Waszą opinię :)

Ślub Kraków
Darku chcieliśmy Ci jeszcze raz podziękować za niesamowite zdjęcia i przesympatyczną współpracę. Dobrze się przy tym bawiliśmy. Cudownie utrwaliłeś wszystkie niezapomniane chwile:) Minął już roczek, a wydaje Nam się jakby to było wczoraj.Twoje zdjęcia to takie Nasze małe "WEHIKUŁ CZASU" :) Darku serdecznie Cię pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów. Twój profesjonalizm , pomysłowość i otwartość na pewno Ci je zapewnią :)

ANITA i WOJTEK

Sesja ślubna Limanowa
Kilka tygodni temu wraz z mężem przeżywaliśmy najważniejszy dzień w naszym życiu. Emocje już opadły, zimowa sceneria ślubna ustąpiła miejsca kolorom wiosny i lata, a ulotna pamięć pogubiła kilka "perełek" z tego wyjątkowego dnia. Jednak dzięki Anyday możemy w piękny sposób powrócić do przeszłości :)

Z Darkiem spotkaliśmy się na kilka miesięcy przed ślubem. Za jego namową odważyliśmy się na sesję narzeczeńską. Była to nasza pierwsza sesja w życiu, więc podeszliśmy do sprawy z lekkim zakłopotaniem - jak się okazało - zupełnie nie potrzebnie. Darek potrafi stworzyć dyskretną i lekką atmosferę, jest naturalny, pozwala rozwijać się przed obiektywem i dojrzewać do coraz lepszych ujęć. Od pierwszych chwili mieliśmy wrażenie że współpracujemy z kimś nam bliskim. Podczas wesela Darek był dosłownie niewidoczny, a mimo to znalazł się w każdej istotnej sytuacji: złapane w obiektyw uśmiechy, spojrzenia, momenty które epatowały uczuciami.

Naszym marzeniem była również sesja plenerowa. Wszystko mieliśmy zaplanowane, jednak przewrotne życie zmusiło nas do zrealizowania jej w ekspresowym tempie z dnia na dzień. Darek wtedy porzucił dla nas swoje prywatne plany, poświęcił nam mnóstwo czasu, sam podróżował po okolicy alby znaleźć miejsca na wykonanie pięknych ujęć.

Polecamy każdemu Darka jako fotografa, Darka który po kilku wspólnych godzinach staje się dobrym znajomym. Dziękujemy że uwieczniłeś naszą historie :)

KAROLINA i ŁUKASZ

Darku, przez Ciebie chyba dzisiaj nie pójdę spać! Paczuszka dotarła w całości i wszystko jest w porządku. Właśnie oglądam...kolejny raz!! Dobrze że Michał zaraz wróci z pracy, to wygoni mnie do spania ;) co mogę powiedzieć... jest SUPER! Napracowałeś się, jestem naprawdę zachwycona:)...

...Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za miłą współpracę i wspaniałą pamiątkę, która uwieczniła nasz "wielki dzień" :-) zdjęcia są śliczne i naprawdę wszystkim się podobają! Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy

KAROLINA i MICHAŁ

Z Darkiem nie spotkaliśmy się po raz pierwszy w dniu naszego wesela, ponieważ z racji bycia „w branży ślubnej” wielokrotnie miałam okazję widzieć jak pracuje. Osobiście zwracam uwagę na punktualność, niewidoczność podczas ceremonii i kreatywne zaangażowanie. Darek to wszystko spełniał. Wybraliśmy więc fotografa, któremu ufałam w 100%.

Wiedziałam, że zdjęcia będą dynamiczne, pełne naturalności, pięknych kolorów, a zarazem idealnie uchwycone.

Już sesja narzeczeńska dała nam zastrzyk pewności przed obiektywem, a wynik sesji zaskoczył nas bardzo pozytywnie i  nie mogliśmy się doczekać TEGO DNIA.

W dniu ślubu wszystko szło zgodnie z naszymi ówczesnymi ustaleniami, a  dzięki przedślubnym rozmowom i radom Darka - podczas ceremonii i zabawy byliśmy całkowicie wyluzowani i cieszyliśmy się sobą.
 
Jeśli zdjęcia – zamknięte ułamki sekund, umieszczone na kawałku papieru potrafią wywołać wzruszenie w oczach kobiety i mężczyzny, pozwalając odkryć przeżyte już chwile na nowo i czuć je tak mocno jakby działy się tu i teraz - to reklama sama w sobie - Twojej Darku - wielkiej pracy.  

Pragniemy życzyć Ci niegasnącej radości z Twoich działań. Życzymy, by Twój czas płynął zdecydowanie wolniej - ponieważ z takim zaangażowaniem i dbaniem o detale koniecznie powinni wydłużyć Ci dobę. Pragniemy życzyć też dużo zdrowia i siły do spełniania się prywatnie i zawodowo.

Dziękujemy za pogoń za mgłą podczas sesji, dziękujemy za okrzyki jak pozować z drugiego końca rzeki, dziękujemy za Twoje wygibasy podczas sesji w sadzie – żeby ująć nas idealnie, dziękujemy za to wyjątkowe selfie i tysiące żartów i uśmiechów, dziękujemy za wspólnie spędzony czas i piękne zdjęcia, do których z radością będziemy wracać.

Już dzisiaj nie możemy się doczekać kolejnych naszych spotkań… Więc nie żegnamy się, tylko ślemy serdeczne do zobaczenia.

DOROTA i KAZIK

Kiedy miesiące temu stanęliśmy przed wyborem fotografa,  oczywiście nie był on łatwy. Jak spośród tysięcy propozycji wybrać tego jednego? Gdy trafiliśmy na tę stronę, zachwyciły nas przede wszystkim zdjęcia bardzo naturalne – a tego właśnie szukaliśmy! Prostota, idealnie uchwycone „te” momenty, wyrazistość, ponadczasowość – wszystko to mogliśmy zauważyć na każdym jednym zdjęciu oglądanym na stronie. Takie też są i nasze zdjęcia – najpiękniejsza pamiątka z najważniejszego dnia w naszym życiu. Nie wahaliśmy się przy wyborze Darka i nie wahamy się polecać go innym osobom! „Pełen profesjonalizm” powinno być jego hasłem reklamowym. Od samego początku współpracował z nami w mega miłej atmosferze, która potrafiła uspokoić nawet największego nerwusa :) A przy tym był kompletnie niewidoczny! Czuliśmy się bardzo swobodnie, jakby Go w ogóle z nami nie było. A jednak był, gdyż pozostawił przepiękną pamiątkę w postaci zdjęć, którymi zachwyca się cała rodzina! Darku, dziękujemy Ci jeszcze raz za świetny czas i cudowne zdjęcia, na które nie możemy się wprost napatrzeć. Polecamy wszystkim! A sami na pewno skorzystamy z Twoich usług jeszcze nie raz :)

PAULINA i MARCIN

Bardzo dziękujemy za zdjęcia :) Naprawdę cudownie się to oglądało, jeszcze muzyka jaką dobraleś do prezentacji, idealnie się wstrzelileś w nasz gust i mogłam sobie nucić wszystkie piosenki :) Udało Ci się uchwycić wszystkie fajne momenty i emocje, jak się ogląda te fotografie to czuje się tą samą radość jaką mieliśmy w dniu ślubu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

ANIA i MICHAŁ

...A odnośnie opinii to trochę nam to zajęło, bo tak naprawdę bardzo ciężko nam opisać w słowach naszą współpracę i Twoje zaangażowanie w nasz wielki  dzień.

Może zacznę od początku, w trakcie przygotowań i w całej organizacji ślubu, a w sumie najbardziej w tym konkretnym dniu, mieliśmy bardzo dużo wątpliwości czy wszystko się uda, czy o wszystkim pamiętaliśmy, a co najważniejsze, czy przy tym stresie będziemy mogli się cieszyć tym dniem i móc go wspominać przez wiele wiele lat i możemy z wielką przyjemnością powiedzieć, że TAK!! I to dzięki Twojej ciężkiej pracy: -) ! Zaangażowanie jakie miałeś, oraz spokój który tak baaaardzo nam się udzielał w tym dniu, pomogło nam przez ten wielki stres przejść i cieszyć sie tym wspaniałym dniem!

Darku, Twój sposób bycia, stoicki spokój, opanowanie, wyrozumiałość jaka biła od Ciebie, pozwalało nam być spokojnym, że nasze najwspanialsze chwilę będą uwiecznione i to w tak pięknej formie (zdjęcia są przepiękne: )! Nie wiem jak to robiłeś, ale w ogóle nie było poczucia, że gdzieś stoisz i robisz zdjęcia. Potrafiłeś się tak zakamuflować, że wielu ludzi też nam to potwierdziło. Jesteś bardzo spostrzegawczy i potrafisz to wykorzystać aby uchwycić ten jeden wyjątkowy moment. A dodatkowo, nie wiem czy wiele osób mówiło Ci to, ale masz bardzo spokojny głos. Było parę chwil na ślubie, weselu oraz sesji, gdzie my byliśmy spięci, a Ty potrafiłes nas uspokoić. Szczerze, z wieloma osobami współpracowalismy, ale współpraca z Tobą Darku utkwila nam najbardziej w sercu :) Po obejrzeniu zdjęć byliśmy z  Damianem zaskoczeni, że potrafiłes uchwycić takie momenty w ktorych aż biją nasze uczucia i emocje (na niektórych nawet nie trzeba było wiele wyjaśniać, co w danej chwili czuliśmy) Nie spodziewałam się, że zdjęcia będą tak żywe i pełne emocji dzięki Twojej pracy. Darku, widać że to nie jest Twoja praca, ale pasja i wszystkie Twoje cechy które zdążyliśmy poznać są wielkimi aututami. Dzięki temu potrafisz z papieru stworzyć najpiękniejsze pamiątki jakie możemy mieć: ) Cieszymy się, że są ludzie którzy potrafią z tak wielką miłością robić to, co inni nazywają pracą. Mamy nadzieję, że dalej będziesz kontynuował swoją pracę/ pasję:)

Dziękujemy Ci bardzo, że mogliśmy się cieszyć TYM dniem razem z Tobą i dzięki Twojej Pasji możemy do końca wspominać ten Wielki dla nas dzień.

DARIA i DAMIAN

Sala, orkiestra, kwiaty, suknia, fuksja, róż a może fiolet? Masa podjętych decyzji, więcej niż odrobina stresu żeby wszystko poszło po myśli i zgodnie z planem. Biadolenie babci, że jak to nie będzie kamery, że nie będzie co oglądać po weselu, a dziś takie możliwości....

Jak to zrobić, żeby nie zwariować? Należy zacząć od siebie, myśleć pozytywnie, spokojnie zaplanować wszystko krok po kroku, a w całym harmonogramie wyznaczyć buforowy czas na uśmiech. Wszystko to jest możliwe, jeżeli masz wkoło ludzi, którym możesz zaufać, na których możesz polegać.

Jak podjęliśmy decyzje? Nie była ona przypadkowa. Zdjęcia Darka zwróciły nasza uwagę na długo przed naszym ślubem. Wyróżniały sie nie tylko kreatywnością i dobrą techniką, ale przedstawiały ulotne chwile, które każdy chce pozostawić w swojej pamięci na dłużej. Krótkie spotkanie, słowo od zadowolonej pary znajomych, którzy również mieli przyjemność pracować z Darkiem i w taki sposób mieliśmy fotografa. Szybko. - prawda? Ale to był dopiero początek naszej współpracy. Dziać zaczęło się dopiero potem!

Uśmiech na dzień dobry, szybkie: ‘nic sie nie przejmuj, bądź po prostu sobą’... tak rozpoczyna się dzień pracy z Darkiem. Kilka prostych słów, ale jakże istotnych. Sesja narzeczeńska, która początkowo była dla nas krępująca z powodu braku doświadczenia przed obiektywem okazała się niezwykłą zabawą. Działaliśmy zgodnie z wskazówkami kierownika aparatu, nie przeszkodziły nam nawet komary, a efektem końcowym był obraz, który sprawił że sala weselna stała się naszą personalną wizytówką. Goście weselni byli wprost oczarowani nie tylko oryginalnością pomysłu, ale przede wszystkim kolorystyką jak i techniką wykonania zdjęcia.

Dzień ślubu - godzina 10 - dzwonek do drzwi, po czym słyszę: „Cześć. Jak się dziś masz? Jest stres?”. Drobna instrukcja jak planowo wygląda harmonogram dnia po czym Darek od razu zaczął działać. Kilka ujęć z przygotowań, ceremonia ślubna, obiad, zabawa weselna i nagle, ktoś podchodzi i mówi że zakończył pracę….  ale jak to? Przecież nigdzie nie widzieliśmy fotografa skaczącego między stołami i napastującego gości. Co prawda przeszło nam przez myśl, że nie będzie zbyt wielu zdjęć z wesela i będziemy niezadowoleni, jednak cierpliwie czekaliśmy na zdjęcia.

Sesja ślubna to kolejne wyzwanie jakie postawiliśmy przed Anyday. Mianowicie sesja rozpoczęła się jeszcze przed świtem. Mimo wczesnej pory nie było marudzenia, że ktoś musiał wstać, wręcz przeciwnie Darek stanął na wysokości zadania. Sam zaproponował miejsca, w których wykonaliśmy ujęcia. Pozwoliło to na uniknięcie tłumów na ulicach Krakowa jak i stworzenie atmosfery, w której mogliśmy czuć się swobodnie.

Efekt końcowy? Duży materiał w postaci profesjonalnie wykonanych zdjęć, przedstawiających uczucia nie tylko nasze, ale również naszych bliskich. Darkowi udało się uchwycić wszystkie bardzo ważne dla nas momenty z całej uroczystości. Tak naprawdę dopiero na zdjęciach zobaczyliśmy, wiele momentów, które umknęły nam w trakcie trwania wesela. Przypieczętowaniem są nie tylko nasze uśmiechy, ale również reakcja babci na prezentację przygotowaną przez Anyday: „ a mówiliście, że nie będzie kamery, a tu taki piękny film…”.

Po obejrzeniu przygotowanego dla nas materiału chcielibyśmy podziękować za poświęcony czas, cierpliwość i niesamowite zdjęcia, które przywołują w nas ciepłe wspomnienia. Dziękujemy za współpracę bez której nie byłoby całego przedsięwzięcia i tak cudownego efektu końcowego, który zadowolił kilka pokoleń w naszej rodzinie. Polecamy Darka jako człowieka, któremu można zaufać w tak ważnym dniu. Nie będzie atakował waszych gości a jednocześnie stworzy materiał, który wywoła łzy wzruszenia jak i uśmiechu. Profesjonalista, który nie tylko zna się na tym co robi, ale przede wszystkim pokaże swoim zaangażowaniem, że lubi to co robi! Jednak trzeba uważać, ponieważ zaraża swoją pasją. Dzięki Darkowi grono naszych zainteresowań się powiększyło. Kilka praktycznych rad, jakich używać trybów, jak robić zdjęcia sprawiło że pojawiła się nowa zajawka w naszym życiu. Miło jest spotkać ludzi, którzy pojawiają sie w Twoim życiu i poza krótką relacją opartą na zleceniu biznesowym, potrafią zostawić w nim coś więcej.

Polecamy wszystkim współpracę z Anyday!

SABINA & MARCIN

Jeżeli ktoś z Was obawia się, że obecność fotografa przy okazji przygotowań czy błogosławieństwa, będzie krępująca dla Was czy rodziny, mogę Was zapewnić że Darek jest jak ninja :) Najlepszym dowodem jest to, że dzień po weselu, mama pana młodego pytała czy ktoś zrobił zdjęcie na błogosławieństwie bo w ogóle nie zauważyła fotografa.. A zdjęcia owszem są! I to jakie… Są to najpiękniejsze zdjęcia jakie mamy.

Zdjęcia z wesela świetnie oddają atmosferę, są pełne radości i oglądanie ich to czysta przyjemność. To tak jakby przeżywać cały ten dzień na nowo. Momenty, uśmiechy czy spojrzenia które są na nich uchwycone są naprawdę niesamowite.

Podczas sesji zdjęciowej czuliśmy że współtworzymy ją razem z Darkiem, który entuzjastycznie reagował na nasze pomysły, niektóre nawet nieco szalone :) Podczas sesji czuliśmy się bardzo swobodnie czego efektem są przepiękne naturalne zdjęcia.

KASIA & ADAM

Zdjęcia są naprawdę przepiękne, uchwyciłeś wiele pozytywnych emocji :) od kilku dni przeglądam je po kilka razy dziennie i szczerze mówiąc nie mogę się napatrzeć, za każdym razem dostrzegam coś nowego :) Miejsce na sesje było wręcz idealnie wybrane, dziękujemy Ci bardzo zwłaszcza że właściwie mieszkając niedaleko nie mieliśmy pojęcia, że są tam aż tak piękne miejsca i widoki, jesteśmy zachwyceni:)

WIOLETTA i JÓZEF

Zdjęcia są przecudowne :) Atmosfera jaką wprowadza Darek, świetna :) Potrafi rozśmieszyć człowieka do łez w dniu, jakim jest ślub-pełnym stresu i niepokoju. Dba o każdy najdrobniejszy szczegół, cóż tu wiele mówić, Darek jest profesjonalistą przez wielkie P. Mam szczerą nadzieję, że jeszcze będzie nam dane w przyszłości współpracować. :) Dziękujemy Darku serdecznie, za Twoją pracę- wspaniała pamiątka na całe życie. :) Myślę,że jeszcze nie raz skorzystamy z Twoich usług.:)

MAGDALENA i SEBASTIAN

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, dzięki którym wspomnienia ożywają. Jesteśmy pod wrażeniem Twoich umiejętności, profesjonalizmu i szczerego zaangażowania w pracę, której efekt końcowy zachwyca. Polecamy współpracę z Tobą wszystkim, którzy oczekują pamiątki na najwyższym poziomie. Dziękujemy i pozdrawiamy.

ANETA i ŁUKASZ

Darku, po raz kolejny bardzo dziękujemy za to, że uwieczniłeś jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Spoglądając na zdjęcia z chrztu Adasia jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie Tobie powierzyliśmy utrwalenie tych wspaniałych chwil. Dziękujemy - mamy super pamiątkę. Pozdrawiamy

ZOSIA, PAWEŁ i ADAŚ

Kilkanaście miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Waszych zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Waszego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Waszej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, polecilibyśmy właśnie WAS :)

NATALIA i PIOTR

Darku...brak nam słów żeby wyrazić to co czujemy...Zachwyceni to mało powiedziane...Zdjęcia są genialne, prezentacja rewelacyjna a album oglądaliśmy chyba kilkadziesiąt razy i jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twojej pracy. Serdecznie Ci dziękujemy za wszystko i mówimy "DO ZOBACZENIA" bo z pewnością przy kolejnej okazji będziemy do Ciebie dzwonić :)

BASIA i MICHAŁ

Darku, raz jeszcze bardzo Ci dziękujemy za przepiękne zdjęcia. Są świetne, prezentacja też zrobiła na nas mega wrażenie. Kawał dobrej roboty :) Pozdrawiamy

MONIKA i MICHAŁ

Jesteśmy zachwyceni wykonanymi zdjęciami-pełen profesjonalizm gdyż nie każdy kto posiada aparat jest fotografem a Ty potrafisz zwykłych ludzi pokierować tak by mogli poczuć się wyjątkowo. W niespełna parę godzin udało się zrobić tak piękne ujęcia. Gdybyśmy mieli okazję jeszcze raz wybierać fotografa na pewno byłbyś nim Ty, będziemy wszystkim polecać chociaż pewnie nie będzie trzeba bo zdjęcia świadczą o wszystkim. Miła, pełna uśmiechu atmosfera sprawiła, że na stres nie było czasu. Dziękujemy za ogrom włożonej pracy i sprawną realizację sesji plenerowej. Twoje zdjęcia sprawią, że na pewno nie raz do nich wrócimy i będą pamiątką na całe życie. Gorąco pozdrawiamy.

BEATA i SŁAWEK

Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia reportażowe wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Goście ślubno-weselni po obejrzeniu zdjęć reagowali jednakowo "Wow, ale świetne zdjęcie, kiedy on je zrobił, nawet go nie widziałem/am!". Właśnie głównie za umiejętność "wtopienia się" w otoczenie jesteśmy wdzięczni - absolutnie nie poczujecie nawet obecności obiektywu (a uwierzcie, jestem na to wrażliwa).. Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy: Anyday

JUSTYNA i KRZYSZTOF

Wybór fotografa ślubnego nie należy do zadań łatwych. Wiele godzin poszukiwań, setki obejrzanych zdjęć i porównywanie ofert, aby wybrać tego najlepszego. Nam się udało! Najlepszą reklamą dobrego fotografa są zawsze efekty jego pracy. A jeśli dodatkowo trafi się na tak rzeczowego, miłego, uprzejmego człowieka, który jest jednocześnie profesjonalistą w tym co robi, to nie można nie być zadowolonym. Darek, nasz fotograf, w trakcie ceremonii, jak i na weselu był „niewidoczny”, nie przeszkadzał i nie krępował gości swoją obecnością, był zawsze gdzieś z boku, a mimo to udało mu się uchwycić wszystkie ważne i warte uwagi momenty. Zdjęcia – rewelacja! Fotografie, które otrzymaliśmy, zachwycają nie tylko bajeczną kolorystyką i wyłapaniem kluczowych sytuacji, ale przede wszystkim tym, że udało uchwycić się także emocje, jakie towarzyszyły nam i naszym gościom. Z czystym sumieniem będziemy polecać Anyday wszystkim poszukującym dobrego... najlepszego fotografa!

JOANNA i ANDRZEJ

Dziękujemy za zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Oglądając przygotowany dla nas materiał jesteśmy po ogromnym wrażeniem Waszego profesjonalizmu – wykonaliście ogrom ciężkiej pracy – dziękujemy!!! Zdjęcia oddają to co najważniejsze – niezapomniane chwile oraz uczucia im towarzyszące – radość, uśmiech, miłość… Bardzo się cieszymy, że to właśnie Wam powierzyliśmy to zadanie. Dzięki Wam mamy piękną i ponadczasową pamiątkę. Z całego serca Wam dziękujemy!!! :)

ZOSIA i PAWEŁ

Połączenie profesjonalizmu z dobrą zabawą – dosłownie! Reportaż Ślubny oraz sesja plenerowa przebiegły w fantastycznej atmosferze – efekty zdjęć przerosły całkowicie nasze oczekiwania! Panowie mają dużo różnych pomysłów, ale byli też ciekawi naszej inwencji. Zaangażowali się w pełni w swoją pracę, która jest bez wątpienia dla nich wielką pasją! Co było dla nas też ważne – Panowie byli w czasie uroczystości całkowicie ’niezauważalni’... Dzięki Wam mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie – DZIĘKUJEMY!!!

KAROLINA i KRZYSIEK

Chcieliśmy bardzo, ale to bardzo serdecznie podziękować za cały materiał ślubny, jaki od Was otrzymaliśmy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej profesjonalnej pracy. Wspaniała kolorystyka, wyrazistość i przejrzystość, niesamowite ujęcia, reakcje ludzi świetnie uchwycone, nowoczesne wykonanie...To wszystko sprawia, że te materiały ogląda się z zapierającym dech w piersiach zapałem i zainteresowaniem. Myślisz co dalej, czym jeszcze zostaniemy zaskoczeni… oczywiście pozytywnie zaskoczeni. Każde zdjęcie, ujęcie inne, każde nietypowe, każde mające to coś w sobie... Chłopaki liczą się z każdym Twoim słowem, sugestiami, pragnieniami. Wszystko wspaniale wytłumaczą, odpowiedzą na każde nurtujące pytanie, zawsze znajdą czas na rozmowę...Jeszcze raz POLECAMY WSZYSTKIM!

KAROLINA i PIOTREK

Dziękujemy Wam bardzooooooo, nie tylko za te przesłane zdjęcia ale za całokształt Waszej pracy. Dokładnie takiej pamiątki naszego niezapomnianego dnia oczekiwaliśmy, chcieliśmy i o takiej marzyliśmy. Zdjęcia są dla nas piękną pamiątką, wspomnienia uchwycone na papierze są po prostu piękne, rewelacyjne, co najważniejsze NASZE nie naciągane, nie pozowane, nie sztuczne… po prostu nasze, bo obrazują nas takimi jakimi jesteśmy. Jeszcze raz z całego serducha Dziękujemy Wam za Waszą pracę. Świetnie się z Wami pracowało, możecie liczyć na nasze dobre słowo…we LIKE!!:)) Dzięki za sympatię, współpracę i profesjonalizm:)) POZDRAWIAMY WAS SERDECZNIE!

ALICJA i MICHELE

Chłopaki jesteście niesamowici. Tak naprawdę tyle wystarczy aby nazwać to co dla nas zrobiliście – stworzyliście. Zdjęcia z reportażu rewelacja, a sesja….. przecudna. Praktycznie codziennie oglądamy zdjęcia z sesji, które są takie naturalne, zmysłowe, magiczne. Na prawdę to co robicie i jak robicie to wielki profesjonalizm. Już polecamy was każdemu:)) Jeszcze raz dziękujemy:))

JOASIA i SZYMEK

Drodzy Panowie, To co stworzyliście, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Uchwyciliście całą esencję tego dnia, będąc przy tym niemal, że niewidocznymi. Czujemy się jak chorzy na amnezje, którym przywróciliście pamięć. Wyłowiliście rodzynki, których nasze oczy nie dostrzegły tego dnia. Dziś mają one wykwintny smak... Piszemy te kilka słów, aby naładować Wasze akumulatory na kolejny sezon ślubny. Jesteście najlepsi! Będziemy Was polecać i mile wspominać współpracę z Wami.

KASIA i TOMEK

Nasza przygoda z nimi zaczęła się od tego, że kiedy pierwszy raz zobaczyłam ich reklamowe ślubne zdjęcia powiedziałam sobie (nie mając wówczas jeszcze narzeczonego ), że kiedy będę brać ślub oni MUSZĄ w nim uczestniczyć! I cóż- narzeczony po paru latach się znalazł, no i stało się! Zaczęło się od tego, że umówiliśmy się z nimi na rozmowę- ku naszemu zdziwieniu, jeszcze nie wiedzieli czy skorzystamy z ich usług, a poświęcili nam wtedy chyba ponad 2 godziny! Już po pierwszym spotkaniu stwierdziliśmy- profesjonaliści. Ileż koszmarnych snów, obaw (jak to przed ślubem) że nie dojadą, że się spóźnią, że o czymś zapomną, że nie okażą się jednak takimi profesjonalistami jak twierdziliśmy?( a czekaliśmy na nich prawie 3 lata!) NIC PODOBNEGO! Nastał dzień ślubu, zjawili się Już od samego rana towarzyszyli nam w przygotowaniach, współpracowali z nami w miłej, spokojnej atmosferze, wręcz niewidoczni ! Czuliśmy się bardzo swobodnie, jakby w ogóle ich nie było? A jednak byli i jest na to dowód- przecudowne, bardzo spontaniczne ZDJĘCIA, na które i my i nasza rodzina, znajomi nie mogą się wręcz napatrzeć! Bardzo mile będziemy również wspominać sesję plenerową ?zero stresu, bardzo dużo nam podpowiadali, radzili, pomagali, czuliśmy się jak prawdziwi modele.. Po otrzymaniu tych efektów stwierdziliśmy , że się nie myliliśmy na początku- Profesjonaliści a do tego przez duże ?P?. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko polecać komu się tylko da, chociaż oni sami zrobili sobie świetną reklamę wykonując kawał dobrej roboty!

MAŁGOSIA i ŁUKASZ

9.06.2012 to dzień naszego ślubu – i wyjątkowy moment w naszym życiu, w którym uczestniczyliście. Już teraz na wstępie chcemy Wam podziękować za to, że w tak genialny i profesjonalny sposób uchwyciliście wszystkie nasze emocje i przelaliście je na „papier”. Do tych niezwykłych chwil możemy wracać za każdym razem, otwierając album... Na zdjęciach uchwycone są najpiękniejsze chwile, emocje i sytuacje, które towarzyszyły nam w tym wyjątkowym dniu. Dzięki atmosferze, którą stworzyliście podczas pleneru, czuliśmy pełen luz i swobodę a zdjęcia są tego dowodem. Wasza wyobraźnia i genialne pomysły nie mają granic. Ogromy plus za to, że podczas całej imprezy byliście „niewidoczni”, dzięki temu goście czuli się swobodnie. PROFESJONALIZM.

ANETA i PRZEMEK

Witajcie Kochani. Współpraca z Wami była prawdziwą przyjemnością! Niejednokrotnie dostaliśmy cenne sugestie, ale także potrafiliście uwzględnić nasze propozycje. Wasza kreatywność nie ma granic! Dostaliśmy o wiele więcej niż oczekiwaliśmy, zaskoczyła nas niejedna niespodzianka za co serdecznie dziękujemy. Jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy! Oczywiście chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za sesję zdjęciową, która była niesamowitym doświadczeniem dla nas. Dawno tak dobrze się nie bawiliśmy (oprócz naszego wesela). Zdjęcia ze sesji są miłym zaskoczeniem dla nas i oczywiście to nie koniec naszej przygody… Spotkamy się już niebawem… na naszej sesji rocznicowej… i gwarantujemy Wam, że nasz bagażnik może o wiele więcej pomieścić…

AGA i KRZYSIEK

Niby nic trudnego napisać kilka słów, o tym jak przebiegała Nasza współpraca; kilkakrotnie powtórzyć Dziękuję, dodać że było profesjonalnie … Zbyt oczywiste to wszystko :) Teraz z perspektywy minionego czasu zrozumieliśmy, że w dniu ślubu staliście się „niewidzialni” łapiąc tyle chwil, reakcji, sytuacji, które teraz budzą uśmiech, za każdym razem na buzi nie tylko Naszej, ale i bliskich – wspomnienia na zawsze :) Jednak swoją pracą wzbudziliście również poczucie zazdrości wśród naszych znajomych – ilość pozytywnych komentarzy o sesji ślubnej prawie nas zmiażdżyła, a ujęcia w wodzie… co tu dużo mówić ” jak w bajce” i tak też się poczuliśmy, zupełnie odrealnieni – takie chwile pamięta się bardzo długo :) … dynamit bez zapałek byłby niewypałem, a dzięki Wam ostateczny efekt wszystkich
powalił – Dzięki!

ANIA i BARTEK

Bardzo dziękujemy Wam za to, że uwieczniliście najważniejsze momenty. W obiektywie uchwyciliście spontaniczne reakcje i zachowania nasze oraz Gości. Ponadto prawdą okazało się to, że staracie się być bacznymi obserwatorami, nie krępujecie pary młodej, rodziny i gości obecnością aparatu... Sesję w plenerze wspominamy jako niesamowite przeżycie, super zabawę. Swobodna atmosfera, burza pomysłów na ujęcia :) Chętnie byśmy mogli to powtórzyć. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY, będziemy polecać Was znajomym i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie przy innej okazji.

AGATA i SZCZEPAN

… i stało się, doczekałam się w końcu tego Dnia, o którym wiele Kobiet mówi – to był najpiękniejszy Dzień w moim życiu… albo – tego Dnia musisz wyglądać najpiękniej, bo to Twój Dzień… Wiem, że nie do końca tego chciałam. Niepotrzebny szum…powtarzałam – wielkie halo, a za rok jeszcze głośniejszy rozwód!Nie chciałam aby orkiestra pobrzękiwała mi przed domem, klaksony straszyły pobliskie zwierzęta i Goście klaskali – Gorzko!Gorzko! a Ty śmiej się na zawołanie…Kobieto. Ukryliśmy się w Górach – tylko Ja i On i garstka Gości w bajkowym dla Nas miejscu u prawdziwego Górala zwanego Syperkiem… tak, tu powiem TAK w tym małym Kościółku gdzie był chrzony mój naujkochańszy Tato… …Do dziś nie wiem, w jaki sposób udało Wam się odkryć moje najskrytsze marzenia, jak potrafiliście poznać właśnie Mnie w tak krótkim czasie i ukazać Nas Dwoje tak jak tylko Ja o tym marzyłam przez tyle lat, gdy wyobrażałam sobie jak będzie wyglądał ten Dzień… orkiestra przygrywała, klaksony wrzały Goście klaskali a My, My byliśmy w bajce, która tworzyła się naprawdę i nic a nic Nam nie przeszkadzało! Wy spisaliście to co My tworzyliśmy, My patrzyliśmy na to co Wy chcieliście abyśmy zauważyli… a to wszystko działo się bez słowa, bez gestu – wy dla Nas byliście podporą, spokojem, wsparciem a jednocześnie jakby Was tam w ogóle nie było… Darku i Robercie, Wy nie tylko tworzycie przepiękną historię, pełną wrażeń, ubraną w niebywale wzruszającą refleksję, Wy scalacie tych Dwoje – Nas dwoje na zawsze. Głęboko wierzę w to, że to co nosimy w Sercu, czyli zakodowane obrazy Naszej bajki, utkwione w pamięci fotografie, wykonane z tak wielką wrażliwością, jednym słowem – Wasz Dar sprawią, że My nie tylko będziemy mięli jedyną i niepowtarzalną pamiątkę z zatrzymaną historią, My stworzymy piękniejszą Naszą Przyszłość – dzięki Wam… i dzięki temu, że jesteśmy dla Siebie stworzeni. Dziękujemy – do zobaczenia na sesji już niedługo o Wschodzie Słońca….

PATI i RADZIU

Tak naprawdę po latach nie pozostanie nic oprócz kilku wspomnień oraz zdjęć, które zawsze przypomną o tych chwilach. Tak więc wybór odpowiednich osób do tego zadania jest myślę najważniejszym z wyborów, jakie dokonuje para młoda organizująca własne wesele i ślub. My już wiemy, że lepiej nie mogliśmy wybrać. Jeśli szukacie ludzi którzy nigdy nie zajrzą Wam do talerza przy obiedzie i nie będą za Wami ganiać i dokładać adrenaliny w tak już stresującym dniu, to są to z pewnością ludzie dla Was. Nigdy nie usłyszycie „tu popatrzcie ptaszek leci”:) nawet nie będziecie sobie zdawać sprawy, że właśnie zrobili to jedyne wyjątkowe zdjęcie, którym uwierzcie zachwycicie się nie tyko Wy! Dziękujemy za maksimum poświęconej uwagi i czasu oraz indywidualne podejście. Do zobaczenia przy następnej sesji:)

MARTYNA i MICHAŁ

Menu