sesja narzeczeńska w krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie w której główne role odegrała przesympatyczna para Patrycja i Krzysiek rozpoczęła się wcześnie rano. Kraków leniwie budził się do życia, mgły powoli opadały, a my mimo chłodu bijącego od strony Wisły pracowaliśmy nad kolejnymi pomysłami.

Poranna sesja narzeczeńska w Krakowie

Poranna sesja narzeczeńska w Krakowie nie była przypadkowym wyborem. Dzięki tak wczesnej porze mogliśmy spokojnie wykonać ujęcia w kilku różnych lokalizacjach, bez przeciskania się w tłumie turystów. Polecam Wam takie rozwiązanie, jeśli macie w planach sesję zdjęciową w Małopolsce. Trzeba wcześnie wstać, ale dzięki temu możemy robić zdjęcia właściwie w każdym miejscu. Kilka godzin później już tak łatwo nie jest 🙂

A wracając do tej sesji, zdjęcia wyszły super! Wielka w tym zresztą zasługa mojej Pary, podeszli do sprawy z pełnym zaangażowaniem, otwartością, pozytywną energią i spisali się naprawdę fantastycznie! Po kilku godzinach karta pamięci w moim aparacie była pełna, a poniżej możecie zobaczyć kilka wybranych ujęć z sesji.

Sesja narzeczeńska w Krakowie to świetna rozgrzewka przed sesją ślubną, którą jeśli chcecie również możemy wykonać w tym pięknym mieście. Jako fotograf ślubny bardzo chętnie spotkam się z Wami na takiej sesji. Zobaczcie również post Sesja ślubna w Krakowie ze zdjęciami z zupełnie innej sesji.