fbpx

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie w której główne role odegrała przesympatyczna para Patrycja i Krzysiek rozpoczęła się wcześnie rano. Kraków leniwie budził się do życia, mgły powoli opadały, a my mimo chłodu bijącego od strony Wisły pracowaliśmy nad kolejnymi pomysłami.

Poranna sesja nie była przypadkowym wyborem. Dzięki tak wczesnej porze mogliśmy spokojnie wykonać ujęcia w kilku różnych lokalizacjach, bez przeciskania się w tłumie turystów. Zdjęcia wyszły super! Wielka w tym zresztą zasługa mojej pary, podeszli do sprawy z pełnym zaangażowaniem, otwartością, pozytywną energią i spisali się naprawdę fantastycznie!

Sesja narzeczeńska Mszana DolnaSesja narzeczeńska LimanowaSesja narzeczeńska KrakówSesja narzeczeńska ZakopaneSesja narzeczeńska Nowy TargSesja narzeczeńska TarnówSesja narzeczeńska RzeszówSesja narzeczeńska KielceSesja narzeczeńska OświęcimSesja narzeczeńska ZabrzeSesja narzeczeńska WieliczkaSesja narzeczeńska Mszana DolnaSesja narzeczeńska KatowiceSesja narzeczeńska LimanowaSesja narzeczeńska Kraków

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z tej i innych sesji? Kliknij tutaj

Najnowsze wpisy

TAGI

Co nowego na Instagramie?

Menu