fbpx

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie w której główne role odegrała przesympatyczna para Patrycja i Krzysiek rozpoczęła się wcześnie rano. Kraków leniwie budził się do życia, mgły powoli opadały, a my mimo chłodu bijącego od strony Wisły pracowaliśmy nad kolejnymi pomysłami.

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Poranna sesja narzeczeńska w Krakowie nie była przypadkowym wyborem. Dzięki tak wczesnej porze mogliśmy spokojnie wykonać ujęcia w kilku różnych lokalizacjach, bez przeciskania się w tłumie turystów. Polecam Wam takie rozwiązanie, jeśli macie w planach sesję zdjęciową w Krakowie. Trzeba wcześnie wstać, ale dzięki temu możemy robić zdjęcia właściwie w każdym miejscu. Kilka godzin później już tak łatwo nie jest 🙂

A wracając do tej sesji, zdjęcia wyszły super! Wielka w tym zresztą zasługa mojej pary, podeszli do sprawy z pełnym zaangażowaniem, otwartością, pozytywną energią i spisali się naprawdę fantastycznie!

Sesja foto Mszana DolnaFotograf na ślub LimanowaSesja KrakówSesja narzeczeńska ZakopaneSesja narzeczeńska w KrakowiePlener zakochanych TarnówSesja narzeczeńska RzeszówSesja narzeczeńska w KrakowieSesja zakochanych OświęcimFotograf narzeczeński ZabrzeSesja narzeczeńska w KrakowieFotografia narzeczeńska Mszana DolnaSesja narzeczonych KatowiceZdjęcia narzeczeńskie LimanowaSesja narzeczonych Kraków

Zdjęcia narzeczeńskie w Krakowie

Sesja z Patrycją i Krzyśkiem w rolach głównych to jedna z wielu sesji narzeczeńskich jakie zrealizowałem w tym mieście. Przyszli Nowożeńcy chętnie decydują się na zdjęcia przedślubne pod Wawelem, z uwagi na duże możliwości jakie daje sesja w Krakowie. Jako fotograf ślubny z Krakowa mogę Was zapewnić, że warto tu przyjechać. Jeśli chcecie się przekonać, obejrzyjcie moje zdjęcia z takich sesji w galerii i na profilu z moimi zdjęciami Krakowa

Sesja dla Pary

Utarło się przekonanie, że sesja narzeczeńska to propozycja dla Par planujących w najbliższym czasie wstąpić w związek małżeński. Jednak nie tylko dla nich, ponieważ często zdarza mi się wykonywać zdjęcia parom które nie mają jeszcze sprecyzowanych planów życiowych. Chcą jedynie upamiętnić ważny dla siebie okres bycia razem, dzielenia się miłością i szczęściem. To świetny pretekst! Zapewne macie wiele wspólnych zdjęć, jednak najczęściej są to kadry wykonane telefonem, bez specjalnego pomysłu czy przygotowania. Tymczasem ja chciałbym zaprosić Was na sesję której efektem będą profesjonalne zdjęcia. Z pewnością dostrzeżecie różnicę, kiedy gotowe zdjęcia z Wami w roli głównej trafią w Wasze ręce. Profesjonalna sesja dla pary to zdjęcia które powstają w świadomym procesie. Światło, kadr, perspektywa, to jak jesteście ujęci, każdy szczegół ma znaczenie. Zwykle staram się korzystać z Waszej pozytywnej energii, dzięki czemu zdjęcia są naturalne i spontaniczne. Dobra współpraca na planie zdjęciowym to podstawa sukcesu.

Sesja narzeczeńska – kiedy ją zrobić?

Jeśli marzy Wam się klasyczna, przedślubna sesja narzeczeńska, najlepiej wykonać zdjęcia kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu. W tym czasie zapewne wiele się zmieni, a Wam pozostanie pamiątka w postaci pięknych zdjęć. Dobrze jest wybrać taki miesiąc na sesję, w którym aura pozwoli nam na realizację wszelkich pomysłów. Jeśli chcecie by zdjęcia miały wakacyjny, radosny nastrój, najlepszym wyborem będzie sesja letnia. Możecie również postawić na bardziej klimatyczne i melancholijne kadry jesienne, lub wykonać sesję wiosenną, gdy natura budzi się dożycia. Sesja zimowa też jest świetnym pomysłem, zwłaszcza sesja w klimacie świątecznym. Jeśli planujecie sesję narzeczeńską, wybierzcie odpowiednią dla siebie porę roku a resztę zostawcie swojemu fotografowi.

Cena sesji narzeczeńskiej

Cena sesji narzeczeńskiej w głównej mierze zależy od tego, czy zamawiacie u mnie samą sesję narzeczeńską, czy zdecydowaliście się zamówić ją w pakiecie fotografii ślubnej. Jeśli chcecie bym sfotografował również Wasz ślub, z pewnością możecie liczyć na specjalną cenę sesji narzeczeńskiej. Koszt samodzielnej sesji również nie powinien Was zaskoczyć, a jego ostateczny kształt zależy od tego, w jakiej formie chcecie otrzymać zdjęcia. Aby poznać szczegóły, zapraszam do kontaktu.

Zobacz również

Menu