Sesja narzeczeńska

Marzy Wam się sesja narzeczeńska? Chcecie mieć kilka profesjonalnych zdjęć z tego pięknego okresu, a przy okazji chętnie sprawdzicie, jak razem wypadacie przed obiektywem? Zapraszam Was na zdjęcia w luźnej, nieformalnej atmosferze. Będą świetną pamiątką i dobrą rozgrzewką przed  zdjęciami ślubnymi.

Sesje narzeczeńskie

Sesje narzeczeńskie w moim wykonaniu to około dwugodzinne spotkanie, w trakcie którego wykonam Wasze wspólne zdjęcia. Wcześniej wspólnie ustalimy miejsce, czas i charakter sesji. Zdjęcia narzeczeńskie to często dodatek do fotografii w dniu ślubu, ale sesję możecie zamówić też samodzielnie.  

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej to pamiątka dla Was jako Pary idealnej :) Nieważne czy już zaplanowaliście swój ślub, czy podchodzicie do tego na luzie. Wspólne zdjęcia wykonane w swobodnej atmosferze wzmocnią Waszą relację, mogą być dobrym pomysłem na dekoracje Waszego domu, wykonanie zaproszeń ślubnych czy prezent dla rodziców. Trochę więcej o zdjęciach z sesji narzeczeńskiej możecie przeczytać tutaj.    

Pomysły na sesję narzeczeńską

Jeśli nie macie żadnych pomysłów, możecie liczyć na moje propozycje i doświadczenie. Jeśli to Wasza pierwsza sesja (a tak jest w większości przypadków), chętnie podpowiem jak się do niej przygotować i jak pozować, by efekt był znakomity.

Sesja narzeczeńska

Fotograf na sesję narzeczeńską - oferta i cennik

Jeśli chcecie poznać zakres i koszt usługi, wypełnijcie poniższy formularz. W ciągu 48 godzin otrzymacie e-mail'em wszystkie niezbędne informacje.  

WYSYŁAM

Zdjęcia, albumy, fotoalbumy

Piękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej będą wyjątkową pamiątką. Dodatkowo możecie zdecydować, w jakiej formie chcecie je otrzymać:

- zdjęcia w plikach

- zdjęcia w wydrukach i eleganckim pudełku

- zdjęcia w albumie tradycyjnym (wklejane)

- zdjęcia w fotoalbumie 

Zdjęcia z sesji narzeczeńskich

Menu