fbpx

Sesja narzeczeńska

Marzy Wam się sesja narzeczeńska? Chcecie mieć kilka profesjonalnych zdjęć z tego pięknego okresu, a przy okazji chętnie sprawdzicie, jak razem wypadacie przed obiektywem? Zapraszam Was na zdjęcia w luźnej, nieformalnej atmosferze. Będą świetną pamiątką i dobrą rozgrzewką przed  zdjęciami ślubnymi.

Moja oferta sesji narzeczeńskiej to zdjęcia w plenerze czy wybranym obiekcie, wykonywane w dowolnym dniu, najczęściej kilka tygodni przed ślubem. Sesja może być dodatkiem do fotografii w dniu ślubu, można również zamówić ją samodzielnie. Efektem sesji narzeczeńskiej będą piękne, artystyczne zdjęcia w naturalnej kolorystyce. Możecie otrzymać je w plikach, wydrukach i fotoalbumach.

Sesje narzeczeńskie - zdjęcia par

Zdjęcia narzeczeńskie to jedna z moich specjalizacji. Swoją pierwszą sesję narzeczeńską wykonałem wiele lat temu. Zdjęcia wyszły nieźle, Para była zachwycona i to zachęciło mnie do dalszej pracy i rozwoju. Dziś jako profesjonalny fotograf mam na koncie setki sesji zdjęciowych. Jest tego tak dużo, że... przestałem liczyć. Cały czas się uczę, a fotografia narzeczeńska stanowi dla mnie nieustanne wyzwanie.  

Moja ulubiona fotografia narzeczeńska to zdjęcia naturalne, pozbawione wpływów i sztuczności. Spontaniczna fotografia par pozwala odkryć w kadrach to wszystko, czego najczęściej nie widać gołym okiem. Emocje, uczucia, spojrzenia, gesty, to wszystko jest dla mnie niezwykle ważne. Sesja narzeczeńska ma dość luźny charakter, jednak zdjęcia powinny być prawdziwe. 

Sesje narzeczeńskie w moim wykonaniu to około dwugodzinne spotkanie, w trakcie którego wykonam Wasze wspólne zdjęcia. Wcześniej wspólnie ustalimy miejsce, czas i charakter sesji.   

Sesja narzeczeńska

Pomysły na sesję narzeczeńską

Pomysły na sesję narzeczeńską? Jeśli nie macie żadnych, możecie liczyć na moje propozycje i doświadczenie. Jeśli to Wasza pierwsza sesja (a tak jest w większości przypadków), chętnie podpowiem jak się do niej przygotować i jak pozować, by efekt był znakomity. Nieważne czy już zaplanowaliście swój ślub, czy podchodzicie do tego na luzie. Wspólne zdjęcia wykonane w swobodnej atmosferze będą świetną pamiątką!

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą być wykonane w dowolnej lokalizacji. Jeśli chodzi o tego typu sesje, miejsce ma dość drugorzędne znaczenie. Zdjęcia narzeczeńskie w głównej mierze skupione są na Parze. Jako fotograf staram się zainspirować swoich modeli do pokazania przed obiektywem radości, szczęścia, uśmiechu, pozytywnych relacji. Wszystkiego co sprawia, że jest Wam ze sobą dobrze. Jeśli uda się nam złapać w kadrze choćby trochę tej niezwykłej chemii między Wami, to nasze spotkanie można uznać za udane. Jestem przekonany, że tak właśnie będzie.        

Sesja narzeczeńska Kraków

Sesje dla Par wykonuję w bardzo różnych miejscach. Sesja narzeczeńska w Krakowie to chyba najczęściej realizowany przeze mnie scenariusz. Mimo, że sesje narzeczeńskie są bardziej skupione na Parach, mniej zaś na otoczeniu w którym wykonywane są zdjęcia, sesja zdjęciowa w Krakowie otwiera przed nami szereg dodatkowych możliwości. Zdjęcia narzeczeńskie w otoczeniu pięknych krakowskich kościołów i zabytków będą miały swój niepowtarzalny klimat. Kraków to również wiele pięknych terenów zielonych, gdzie można wykonać niepowtarzalne ujęcia.

Sesja narzeczeńska

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej - jak je wykorzystać?

Zastanówcie się jak chcielibyście wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Możliwości jest naprawdę wiele.  Przede wszystkim takie zdjęcia mogą być dobrym pomysłem na dekoracje Waszego domu. Dobry wydruk, odpowiednia ramka i możecie mieć piękne obrazy na ścianach. Zdjęcia z sesji narzeczeńskich często służą też parom do wykonania zaproszeń ślubnych. Zdarza sie też, że są prezentem dla rodziców, wydrukowane w formie obrazu lub fotoalbumu. Trochę więcej o zdjęciach z sesji narzeczeńskiej możecie przeczytać tutaj.    

Zobacz również

Menu