Sesja portretowa

Marzysz o indywidualnej sesji portretowej? Chętnie ją dla Ciebie wykonam! Przekonaj się, jak pięknie możesz wyglądać. Zdjęcia z takiej indywidualnej sesji to świetna pamiątka. Gwarantuję, że nie tylko Ty będziesz zachwycona efektem jaki osiągniemy :)

Sesje portretowe

Sesje portretowe w moim wykonaniu to około dwugodzinne spotkanie, w trakcie którego zrobimy kilka świetnych zdjęć :) Wcześniej wspólnie ustalimy miejsce, czas i charakter sesji.       

Zdjęcia z sesji portretowej

Zdjęcia z sesji portretowej to świetna pamiątka. Dobry makijaż, przemyślana stylizacja, miękkie światło i odpowiednia sceneria - wszystko to w połączeniu z Twoim naturalnym pięknem da zachwycający efekt. Jeśli obawiasz się pozowania, brak Ci doświadczenia, lub stojąc przed obiektywem zwykle mocno się stresujesz, podczas mojej sesji przekonasz się, że nie jest to takie straszne. Już kiedy zobaczysz pierwsze zdjęcia, natychmiast zapomnisz o stresie.

Sesja portretowa

Pomysły na sesją portretową

Pomysłów na sesją portretową może być całe mnóstwo. Mogą to być klasyczne portrety w eleganckim stylu, subtelne zdjęcia sensualne, czy fotografie w stylu beauty/ glamour. Wszystko zależy od tego, o jakich zdjeciach marzysz. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu to chętnie pomogę, podpowiem jak się przygotować i jak pozować, by efekt był znakomity.

Zdjęcia, albumy, fotoalbumy

Piękne zdjęcia z Waszej sesji ślubnej będą wyjątkową pamiątką. Dodatkowo możecie wybrać formę w jakiej je otrzymacie:

- zdjęcia w plikach

- zdjęcia w wydrukach i eleganckim pudełku

- zdjęcia w albumie tradycyjnym (wklejane)

- zdjęcia w fotoalbumie 

Fotograf na sesję - cennik

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, w tym zakres i koszt usługi, zapraszam do kontaktu. W ciągu 48 godzin otrzymacie e-mail'em wszystkie niezbędne informacje.    

Zdjęcia z sesji portretowych

Menu