fbpx

Sesja portretowa

Marzysz o indywidualnej sesji portretowej? Chętnie ją dla Ciebie wykonam! Przekonaj się, jak pięknie możesz wyglądać. Zdjęcia z takiej indywidualnej sesji to świetna pamiątka. Gwarantuję, że nie tylko Ty będziesz zachwycona efektem jaki osiągniemy :)

Moja oferta sesji portretowej to zdjęcia w plenerze czy wybranym obiekcie, wykonywane w dowolnym dniu. Efektem sesji będą piękne, artystyczne zdjęcia w naturalnej kolorystyce. Możesz otrzymać je w plikach, wydrukach i fotoalbumach.

Sesje portretowe

Sesje portretowe w moim wykonaniu to około dwugodzinne spotkanie, w trakcie którego zrobimy kilka świetnych zdjęć :) Wcześniej wspólnie ustalimy miejsce, czas i charakter sesji. 

Zdjęcia z sesji portretowej to świetna pamiątka. Dobry makijaż, przemyślana stylizacja, miękkie światło i odpowiednia sceneria - wszystko to w połączeniu z Twoim naturalnym pięknem da zachwycający efekt. Jeśli obawiasz się pozowania, brak Ci doświadczenia, lub stojąc przed obiektywem zwykle mocno się stresujesz, podczas mojej sesji przekonasz się, że nie jest to takie straszne. Już kiedy zobaczysz pierwsze zdjęcia, natychmiast zapomnisz o stresie.    

Sesja portretowa

Sesja portretowa - kiedy jest najlepszy moment?

Kiedy jest najlepszy moment na sesję portretową? Jedna z moich klientek powiedziała kiedyś "młodsza niż dziś już nie będę... najlepszy moment jest właśnie dziś!". Właśnie dlatego nie ma sensu czekać na jakiś szczególny moment i przeciągać tę decyzję w nieskończoność. Jeśli marzysz o takich zdjęciach, wykorzystaj swój potencjał i złap upływający czas w pięknych kadrach. Dzięki tym zdjęciom spojrzysz na siebie z zupełnie nowej perspektywy, zyskasz siłę i pewność siebie. Profesjonalne portrety fotograficzne to świetny sposób na pokonanie nieśmiałości, jak również wzmocnienie poczucia własnej wartości.

Sesja portretowa

Sesje kobiece - portrety, zdjęcia glamour, fotografia sensualna

Sesje portretowe wykonuję głównie dla kobiet. Nie ma w tym nic szczególnie dziwnego. Jednym z powodów, dla których kobiety chętniej niż mężczyźni decydują się na sesję zdjęciową jest większa świadomość w kwestii własnego wizerunku. Kobiety uwielbiają pielęgnację, kwestie związane z ubiorem i galanterią. Potrafią podkreślać swoje walory, uwielbiają dodatki i smaczki. Mają też zwykle znacznie wyższe poczucie estetyki. Przekonanie o własnej atrakcyjności to również jeden z częstych powodów popularności sesji kobiecych.

Sesje kobiece mogą mieć różny charakter. Od klasycznego portretu, poprzez efektowne zdjęcia w stylu glamour a skończywszy na bardziej intymnych zdjęciach sensualnych. Bez względu na charakter sesji, ich głównym celem jest pokazanie Twojego piękna i wyjątkowości w atrakcyjnym ujęciu.   

Zobacz również

Menu