Sesja rodzinna

Czas płynie nieubłaganie, Wasze dzieci rosną, a jedyne wspólne zdjęcia rodzinne jakie macie to selfie wykonane telefonem? Czasu nie da się cofnąć, ale można go zatrzymać w pięknych kadrach. Sesja rodzinna to profesjonalne, a  jednocześnie naturalne zdjęcia do Waszego albumu rodzinnego.

Sesje rodzinne

Sesje rodzinne w moim wykonaniu to spotkanie w Waszym domu, ogrodzie, pobliskim parku lub w innym dowolnym miejscu, w którym będę mógł wykonać dla Was piękne zdjęcia rodzinne. Czas, miejsce i charakter sesji ustalamy wspólnie, w zależności od Waszych oczekiwań.       

Zdjęcia z sesji rodzinnej

Zdjęcia z sesji rodzinnej mogą mieć różny charakter. Mogą to być fotografie pokazujące Was w trakcie wspólnej zabawy, tego jak lubicie razem spędzać swój wolny czas, rozwijać wspólne pasje itd. Mogą to być również klasyczne portrety rodzinne, zdjęcia którymi później chętnie udekorujecie swój dom, lub gustownie oprawione podarujecie bliskim. Sesje rodzinne to zdjęcia stworzone zarówno przy jakiejś szczególnej okazji, jak i zupełnie bez okazji. Zdjęcia uniwersalne w formie i ponadczasowe w treści, na których zatrzymacie dla siebie skrawek upływającego czasu. Do takich fotografii zawsze chętnie wrócicie.

Pomysły na sesję rodzinną

Jeśli macie konkretny pomysł na sesję rodzinną, z przyjemnością go dla Was zrealizuję. Jeśli nie macie pomysłu, chętnie podzielę się z Wami swoim doświadczeniem, pomogę i podpowiem. Po naszej sesji Wasz album rodzinny wypełnią piękne, pamiątkowe zdjęcia. 

Sesja rodzinna

Fotograf na sesję rodzinną - oferta i cennik

Jeśli chcecie poznać zakres i koszt usługi, wypełnijcie poniższy formularz. W ciągu 48 godzin otrzymacie e-mail'em wszystkie niezbędne informacje. 

WYSYŁAM

Zdjęcia, albumy, fotoalbumy

Piękne zdjęcia z sesji rodzinnej będą wyjątkową pamiątką. Dodatkowo możecie zdecydować, w jakiej formie chcecie je otrzymać:

- zdjęcia w plikach

- zdjęcia w wydrukach i eleganckim pudełku

- zdjęcia w albumie tradycyjnym (wklejane)

- zdjęcia w fotoalbumie 

Zdjęcia z sesji rodzinnych

Menu