Sesja rodzinna

Sesja rodzinna to spotkanie z Wami i Waszymi dziećmi, w trakcie którego wykonam Wasze wspólne zdjęcia. Zapewne w Waszych telefonach i na dyskach komputerowych jest już całe mnóstwo zdjęć rodzinnych. Najczęściej jednak są to ujęcia wykonywane przez Was samych, często bardzo przypadkowe. Brakuje tam ujęć całej rodziny, w końcu ktoś musiał je zrobić. Sesja rodzinna ma uzupełnić Wasz album rodzinny pięknymi i kompletnymi fotografiami.

Sesja rodzinna- jak ją zorganizować?

Taka sesja to zwykle wspólna inicjatywa fotografa i osób biorących udział w sesji. Wspólnie wybieramy ciekawe miejsca, uzgadniamy termin sesji stosownie do warunków pogodowych, światła itp. Najważniejsza sprawa to ustalenie warunków sesji tak, by w jej trakcie dzieciaki były wyspane i pełne energii. To gwarantuje nam moc atrakcji i niezapomniane kadry 🙂 Sesje rodzinne często mają dość spontaniczny przebieg, jednak niektóre kwestie warto wcześniej zaplanować. Jeśli ma to być np. sesja ciążowa, warto pamiętać o komforcie przyszłej mamy.

Zapraszam Was teraz do obejrzenia galerii zdjęć z moich sesji rodzinnych.

sesja rodzinna kraków
sesja rodzinna w krakowie
sesja ciążowa kraków
fotografia rodzinna zdjęcia dzieci
fotografia rodzinna sesja z brzuszkiem kraków
fotografia rodzinna limanowa
fotografia rodzinna sesja w parku
zdjęcia rodzinne zakrzówek koło krakowa
zdjęcia rodzinne sesja ciążowa
zdjęcia rodzinne sesja z dziećmi
zdjęcia rodzinne zakochana para
zdjęcia rodzinne fotografia dzieci
sesja rodzinna sesja jubieluszowa
zdjęcia rodzinne w domu
sesja rodzinna portrety rodzinne
sesja rodzinna sesja z brzuszkiem
sesja rodzinna sesja dla dziecka
sesja rodzinna zdjęcia w ciąży

Zdjęcia z sesji rodzinnej

Zdjęcia z sesji rodzinnej mogą mieć różny charakter. Mogą to być fotografie pokazujące Was w trakcie wspólnej zabawy, tego jak lubicie razem spędzać swój wolny czas, rozwijać wspólne pasje itd. Mogą to być również klasyczne portrety rodzinne, fotografie którymi później chętnie udekorujecie swój dom, lub gustownie oprawione podarujecie bliskim.

Sesje rodzinne to zdjęcia stworzone zarówno przy jakiejś szczególnej okazji, jak i zupełnie bez okazji. Zdjęcia uniwersalne w formie i ponadczasowe w treści, na których zatrzymacie dla siebie skrawek upływającego czasu. Do takich fotografii zawsze chętnie wrócicie.