fbpx

Sesja rodzinna

Czas płynie nieubłaganie, Wasze dzieci rosną, a jedyne wspólne zdjęcia rodzinne jakie macie to selfie wykonane telefonem? Najwyżśza pora to zmienić. Czasu nie da się cofnąć, ale można go zatrzymać w pięknych kadrach. Sesja rodzinna to profesjonalne, a  jednocześnie naturalne zdjęcia do Waszego albumu rodzinnego.

Moja oferta sesji rodzinnej to zdjęcia wykonywane w plenerze lub w Waszym domu. Efektem sesji rodzinnej są piękne, artystyczne zdjęcia w naturalnej kolorystyce. Możecie otrzymać je w plikach, wydrukach i fotoalbumach.

Sesje rodzinne - podstawowe informacje

Sesja rodzinna to spotkanie z Wami i Waszymi dziećmi, w trakcie którego wykonam Wasze wspólne zdjęcia. Zapewne w Waszych telefonach i na dyskach komputerowych jest już całe mnóstwo zdjęć rodzinnych. Najczęściej jednak są to zdjęcia wykonywane przez Was samych, często bardzo przypadkowe. Brakuje tam ujęć całej rodziny, w końcu ktoś musiał je zrobić. Sesja rodzinna ma uzupełnić Wasz album rodzinny pięknymi, profesjonalnymi fotografiami.   

Taka sesja to zwykle wspólna inicjatywa fotografa i osób fotografowanych. Wspólnie wybieramy ciekawe miejsca, uzgadniamy termin sesji stosownie do warunków pogodowych, światła itp. Najważniejsza sprawa to ustalenie warunków sesji tak, by w jej trakcie dzieciaki były wyspane i pełne energii. To gwarantuje nam moc atrakcji i niezapomniane kadry :)

Fotografia rodzinna - naturalne zdjęcia w pięknych kolorach

Fotografia rodzinna w mojej ofercie pojawiła sie dość naturalnie. Wielu moich zadowolonych klientów dla których miałem przyjemność wykonywać zdjęcia ślubne poprosiło mnie o zdjęcia rodzinne. Tak właśnie zająłem się zdjęciami rodzinnymi.   

Moja fotografia rodzinna utrzymana jest w tym samym stylu co fotografia ślubna. Naturalne zdjęcia w naturalnych kolorach, zwykle bardzo spontaniczne i pozytywne, nie pozbawione czułości i radości, które wspólnie przeżywacie. Chciałbym, by moja fotografia rodzinna wypełniła Wasze rodzinne albumy. By stała się najpiękniejszą pamiątką z tych ważnych i przełomowych, ale również tych zupełnie zwyczajnych chwil Waszego życia.   

Sesja rodzinna

Zdjęcia z sesji rodzinnej

Zdjęcia z sesji rodzinnej mogą mieć różny charakter. Mogą to być fotografie pokazujące Was w trakcie wspólnej zabawy, tego jak lubicie razem spędzać swój wolny czas, rozwijać wspólne pasje itd. Mogą to być również klasyczne portrety rodzinne, zdjęcia którymi później chętnie udekorujecie swój dom, lub gustownie oprawione podarujecie bliskim. Sesje rodzinne to zdjęcia stworzone zarówno przy jakiejś szczególnej okazji, jak i zupełnie bez okazji. Zdjęcia uniwersalne w formie i ponadczasowe w treści, na których zatrzymacie dla siebie skrawek upływającego czasu. Do takich fotografii zawsze chętnie wrócicie.

Sesja rodzinna

Pomysły na sesję rodzinną

Jeśli macie konkretny pomysł na sesję rodzinną, z przyjemnością go dla Was zrealizuję. Jeśli nie macie pomysłu, chętnie podzielę się z Wami swoim doświadczeniem, pomogę i podpowiem. Po naszej sesji Wasz album rodzinny wypełnią piękne, pamiątkowe zdjęcia. 

Sesja rodzinna Kraków

Jako fotograf rodzinny z Krakowa wiele rodzinnych sesji zdjęciowych wykonuję w Grodzie Kraka. Jeśli jednak chcecie, bym przyjechał w inne regiony Małopolski, na Śląsk lub Podkarpacie, nie ma z tym żadnego problemu. Jestem w pełni mobilny, a koszt dodatkowego dojazdu jest naprawdę niewielki. Jako fotograf nie jestem przywiązany do Krakowa, to tylko moja baza wypadowa :)

Zobacz również

Menu