Sesja ślubna w Krowiarkach

Dziś trochę większa publikacja, prezentująca część zdjęć z sesji ślubnej Wioli i Arka. Ich sesja ślubna w Krowiarkach nie była przypadkowa. Wiele wcześniej słyszałem o wyjątkowości, magicznym świetle, oraz wielu innych walorach pałacu. Właśnie dlatego wybraliśmy się tam.

Sesja ślubna w Pałacu Krowiarki

Na miejscu okazało się, że choć wyjątkowy, to jest obiektem mocno zaniedbanym. W trakcie sesji musieliśmy wykazać się nie lada kreatywnością, by ukryć w kadrach to wszystko, co niekoniecznie pasowało by nam do klimatu zdjęć. Z drugiej jednak strony trzeba przyznać, że neorenesansowe wnętrza Pałacu Krowiarki wciąż potrafią ożywić wyobraźnię. Na tym chyba najbardziej mi zależało. Miejsce jest mocno odrealnione, więc łatwo “złapać klimat”.

Co do samej sesji to muszę podkreślić, że współpraca z Nimi była dla mnie wielką przyjemnością. Zarówno podczas sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu, jak również w trakcie sesji ślubnej. Rozumieliśmy się doskonale i to też przełożyło się na efekty. Sama sesja ślubna w Krowiarkach to kilka godzin (nie licząc dojazdu z Krakowa) kreatywnej zabawy , ale też ciężkiej pracy i choć pod koniec wszyscy mieliśmy już mocno wyczerpane baterie, nikt nie narzekał. Po czymś takim nawet kawa w McDonalds smakowała jak złota Lavazza 🙂 Reasumując- było warto!

Wiolu i Arku – bardzo Wam dziękuję.

Fotograf na ślub LimanowaFotograf na ślub KrakówFotograf na ślub KatowiceFotograf ślub KrakówFotograf ślub Mszana DolnaFotograf ślub RzeszówFotograf na ślub KrakówFotograf na ślub KatowiceFotograf ślub KrakówFotograf ślub Mszana DolnaFotograf ślub KrakówFotograf ślub RzeszówFotograf na ślub LimanowaFotograf na ślub KrakówFotograf na ślub Katowice

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z tej i innych sesji? Kliknij tutaj

Najnowsze wpisy

Oferta

Menu