fbpx

Sesja ślubna w Krowiarkach

Dziś trochę większa publikacja, prezentująca część zdjęć z pleneru ślubnego Wioli i Arka. Ich sesja ślubna w Krowiarkach nie była przypadkowa. Wiele wcześniej słyszałem o wyjątkowości, magicznym świetle, oraz wielu innych walorach pałacu. Właśnie dlatego wybraliśmy się na Śląsk.

Sesja ślubna w Pałacu Krowiarki

Na miejscu okazało się, że Pałac Krowiarki choć wyjątkowy, to jest obiektem mocno zaniedbanym. W trakcie sesji musieliśmy wykazać się nie lada kreatywnością, by ukryć w kadrach to wszystko, co niekoniecznie pasowało by nam do klimatu zdjęć. Z drugiej jednak strony trzeba przyznać, że neorenesansowe wnętrza Pałacu Krowiarki wciąż potrafią ożywić wyobraźnię. Na tym chyba najbardziej mi zależało. Miejsce jest mocno odrealnione, więc łatwo “złapać klimat”.

Sesja ślubna w Krowiarkach przebiegła znakomicie a współpraca z Nimi była dla mnie wielką przyjemnością. Zarówno podczas sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu, jak również w trakcie sesji ślubnej. Rozumieliśmy się doskonale i to też przełożyło się na efekty. Sama sesja ślubna w Krowiarkach to kilka godzin (nie licząc dojazdu z Krakowa) kreatywnej zabawy , ale też ciężkiej pracy i choć pod koniec wszyscy mieliśmy już mocno wyczerpane baterie, nikt nie narzekał. Po czymś takim nawet kawa w McDonalds smakowała jak złota Lavazza 🙂 Reasumując- było warto!

Wiolu i Arku – bardzo Wam dziękuję. Wasza sesja ślubna w Krowiarkach była niesamowita!

Fotograf na ślub LimanowaFotograf na ślub KrakówFotograf na ślub KatowiceFotograf ślub KrakówFotograf ślub Mszana DolnaSesja ślubna w Krowiarkach 1Fotograf ślub RzeszówFotograf na ślub KrakówFotograf na ślub KatowiceFotograf ślub KrakówFotograf ślub Mszana DolnaFotograf ślub KrakówFotograf ślub RzeszówFotograf na ślub LimanowaFotograf na ślub KrakówFotograf na ślub Katowice

Pałac Krowiarki  – wyjątkowa sesja ślubna

Pałac Krowiarki świetnie nadaje się na sesję ślubną. Choć miejsce jest znane niemal wszystkim, ponieważ wiele Par Młodych wybiera je na swój plener, możliwości wykonania zdjęć w tej lokalizacji są nieograniczone. Jestem przekonany, że z każdej sesji ślubnej w Krowiarkach mógłbym przywieźć zupełnie inne zdjęcia. Pałac Krowiarki to wymagająca lokalizacja. Światło jest raczej trudne, a wnętrza sprawiają fotografowi niemało kłopotów. Kiedy jednak otwierają się bramy tego niezwykłego pałacu, człowiek zapomina o wszystkim.

Krowiarki to nie tylko pałac. Tuż obok mamy do dyspozycji piękny ogród, w którym również wykonaliśmy parę fajnych zdjęć.

Miejsca na sesję ślubną – Małopolska i Śląsk

Wybór miejsca na sesję ślubną zależy od gustu i oczekiwań Młodej Pary. Małopolska i Śląsk mają do zaoferowania mnóstwo pięknych zamków, pałaców czy innych obiektów historycznych. Nie wszędzie da się wykonać zdjęcia, ale coraz więcej z nich otwiera się na Pary Młode. Zawsze jest to szansa na popularyzację obiektu a nawet lekkie podreperowanie budżetu. Jak wiadomo, tego typu obiekty potrzebują niemałych funduszy. Również Nowożeńcy nie mogą narzekać. Sesja ślubna w Krowiarkach, lub innych niezwykłych miejscach pokroju Pałac Paszkówka czy Willa Decjusza oscyluje w granicach 100 – 300 PLN.

Chcecie zobaczyć więcej zdjęć z tej i innych sesji? Zapraszam tutaj

Zobacz również

Menu