Sesja ślubna

Marzy Wam się piękna sesja ślubna w górach, nad wodą, w lesie, parku czy w scenerii miejskiej? Dobrze trafiliście! Zapraszam na kreatywną sesję, w trakcie której wspólnie zrobimy świetne zdjęcia z Wami w rolach głównych :) Jestem przekonany, że zdjęcia z sesji ślubnej będą dla Was szczególną pamiątką. 

Oferta sesji ślubnej

Moja oferta sesji ślubnej to zdjęcia w plenerze czy wybranym obiekcie, wykonywane w innym dniu po ślubie. Sesja może być dodatkiem do fotografii w dniu ślubu, można również zamówić ją samodzielnie. Efektem sesji będą piękne, artystyczne zdjęcia w naturalnej kolorystyce. Możecie otrzymać je w plikach, wydrukach i fotoalbumach. Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, wypełnijcie poniższy formularz:

WYSYŁAM

Sesje ślubne

Sesje ślubne w moim wykonaniu to kilkugodzinne spotkanie z Wami w innym dniu po ślubie. Wcześniej wspólnie uzgadniamy czas, miejsce i charakter sesji. Wystarczy że powiecie mi jakie zdjęcia najbardziej Wam się podobają, a ja zajmę się całą resztą. Zwykle w trakcie sesji plenerowej udaje nam się wykonać zdjęcia w kilku lokalizacjach, dzięki czemu zdjęcia z sesji są zróżnicowane i ciekawe. 

Plener ślubny

Plener ślubny, czyli sesja ślubna w plenerze to wisienka na torcie, kwintesencja fotografii ślubnej. Jako Wasz fotograf w trakcie sesji ślubnej staram się skupić na tym, co czasem trudno jest uchwycić w pełnym zamieszania dniu ślubu. Pokazać kim dla siebie jesteście i co Was łączy. Dodatkowo plener ślubny odbywa się w ciekawej lokalizacji. Właśnie dlatego zdjęcia z sesji ślubnych są emocjonalne i mają bardziej artystyczny charakter.

Każda Para Młoda jest inna, unikalna, niepowtarzalna. Z każdego pleneru ślubnego przywożę więc inne zdjęcia. To jest argument dla którego Nowożeńcy tak często decydują się na sesję ślubną. Blisko 90% Par Młodych chce mieć w swoim albumie ślubnym zdjęcia z sesji plenerowej. Taka okazja zdarza się w końcu tylko raz w życiu!    

Sesja ślubna

Pomysły na sesję ślubną

Pomysły na sesję ślubną to nieskończony zbiór. Tu można wymyślić naprawdę mnóstwo różnych rzeczy, które przełożą się później na piękne zdjęcia. Wszystko zależy od Was i tego, jak bardzo zależy Wam na tym, by zdjęcia były oryginalne i niepowtarzalne. Czasem na charakter sesji wpływ ma wybrane miejsce. Czasem są to przygotowane przed sesją dodatki, które ukierunkowują styl zdjęć. Bywa i tak, że Para Młoda preferuje klasyczne zdjęcia i portrety ślubne. Najważniejsze jest to, by pomysły na sesję ślubną nie przesłoniły tego, co najważniejsze - Waszych uczuć, gestów i spojrzeń.       

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na swoją sesję ślubną, chętnie pomogę Wam w wyborze miejsca i charakteru zdjęć. Jeśli szukacie inspiracji, to koniecznie potrzebujecie tego linka :) Macie jakieś pytania? Jestem do Waszych usług. 

Blog fotografa - popularne wpisy

Zdjęcia z sesji ślubnych

Menu