Sesja ślubna

Marzy Wam się piękna sesja ślubna w górach, nad wodą, w lesie, parku czy w scenerii miejskiej? Dobrze trafiliście! Zapraszam na kreatywną sesję, w trakcie której wspólnie zrobimy świetne zdjęcia z Wami w rolach głównych :) Jestem przekonany, że zdjęcia z sesji ślubnej będą dla Was szczególną pamiątką. 

Sesje ślubne

Sesje ślubne w moim wykonaniu to kilkugodzinne spotkanie w innym dniu po ślubie. Wcześniej wspólnie uzgadniamy czas, miejsce i charakter sesji. Sesja może być dodatkiem do fotografii w dniu ślubu, można również zamówić ją samodzielnie.

Zdjęcia z sesji ślubnej

Zdjęcia z sesji ślubnej to kwintesencja fotografii ślubnej. Luźny charakter sesji pomoże Wam szybko oswoić się z obiektywem, a dzięki temu zdjęcia będą bardziej naturalne. W trakcie sesji ślubnej staram się skupić na tym, co czasem trudno jest uchwycić w pełnym zamieszania dniu ślubu. Pokazać to kim dla siebie jesteście i co Was łączy. Właśnie dlatego zdjęcia z sesji ślubnych są z reguły jeszcze bardziej emocjonalne. 

Każda sesja jest inna, z każdej przywożę inne zdjęcia. To sprawia, że zdjęcia z sesji ślubnych są tak piękne i niepowtarzalne.

Sesja ślubna

Pomysły na sesję ślubną

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na swoją sesję ślubną, chętnie pomogę Wam w wyborze miejsca i charakteru zdjęć. Jeśli szukacie inspiracji, to potrzebujecie tego linka :) Macie jakieś pytania? Jestem do Waszych usług. 

Zdjęcia, albumy, fotoalbumy

Piękne zdjęcia z Waszej sesji ślubnej będą wyjątkową pamiątką. Dodatkowo możecie wybrać formę w jakiej je otrzymacie:

- zdjęcia w plikach

- zdjęcia w wydrukach i eleganckim pudełku

- zdjęcia w albumie tradycyjnym (wklejane)

- zdjęcia w fotoalbumie 

Fotograf na sesję - cennik

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, w tym zakres i koszt usługi, zapraszam do kontaktu. W ciągu 48 godzin otrzymacie e-mail'em wszystkie niezbędne informacje.    

Zdjęcia z sesji ślubnych

Menu