fbpx

Światło na sali ślubnej

Gustownie udekorowana sala, w której odbędzie się przyjęcie weselne to klucz do tego, by Wasze zdjęcia ślubne wyglądały zjawiskowo. Świeże kwiaty na stołach, girlandy, winietki, wszystko to z pewnością podniesie estetykę i umili czas Waszym gościom. Jednak zasadniczą kwestią w dekoracji sali ślubnej jest światło na sali ślubnej. Fotografia ślubna je uwielbia!

Światło na sali ślubnejDzięki odpowiednim dekoracjom świetlnym nawet przeciętnej urody lokal z programowo żółtymi ścianami zmieni się na czas przyjęcia w ekskluzywną salę balową. Wystarczy odpowiednia aranżacja, umiejętne podświetlenie stolików, ścian, czy parkietu tanecznego, by całość zrobiła piorunujące wrażenie. A do tego mogą dojść jeszcze atrakcje specjalne, snopy światła podążające za Parą w trakcie pierwszego tańca, wodospady świetlne, lasery, motywy poruszające się po ścianach, pokazy fajerwerków itd.

Oświetlenie sali ślubnej

Oświetleniem sal weselnych zajmują się wyspecjalizowane firmy. Koszt takiej usługi zależy zwykle od przestrzeni jaką trzeba oświetlić, ilości wykorzystanego światła itd. Jeśli w sposób szczególny zależy Wam na wizualnej stronie przyjęcia, koniecznie weźcie to pod uwagę w planowaniu budżetu ślubnego.

Fotografia ślubna uwielbia dobre, plastyczne światło. W mojej galerii znajdziecie wiele zdjęć, na których można zobaczyć, jak duże znaczenie ma światło na sali ślubnej.

Zobacz również

Menu