Zdjęcia rodzinne

Zdjęcia rodzinne które tu widzicie to moje ulubione wycinki z fotografii chrztu, a także sesji rodzinnych, dziecięcych i ciążowych. Zapraszam do oglądania :) 

Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna to dodatkowy profil mojej działalności, obejmujący fotoreportaże z chrztów, sesje rodzinne, sesje ciążowe i dziecięce. Fotografia rodzinna w mojej ofercie pojawiła sie dość naturalnie. Wielu moich zadowolonych klientów dla których miałem przyjemność wykonywać zdjęcia ślubne poprosiło mnie o zdjęcia rodzinne. Tak właśnie zająłem się zdjęciami rodzinnymi.   

Moja fotografia rodzinna utrzymana jest w tym samym stylu co fotografia ślubna. Naturalne zdjęcia w naturalnych kolorach, zwykle bardzo spontaniczne i pozytywne, nie pozbawione czułości i radości, które wspólnie przeżywacie. Chciałbym, by moja fotografia rodzinna wypełniła Wasze rodzinne albumy. By stała się najpiękniejszą pamiątką z tych ważnych i przełomowych, ale również tych zupełnie zwyczajnych chwil Waszego życia.   

Fotograf na chrzest

Fotograf na chrzest to bardzo odpowiedzialne zadanie. Ceremonia chrztu z kilku względów jest trudna do sfotografowania. Wszystko trwa ułamek sekundy i trzeba wykazać się dużym doświadczeniem by uchwycić najważniejsze momenty, takie jak polewanie dziecka wodą święconą czy namaszczenie. Na szczęście jako fotograf chrztów mam już spore doświadczenie i potrafię odnaleźć się w sytuacjach, w których fotograf bez doświadczenia po prostu sobie nie poradzi. 

Oprócz ceremonii fotografia chrztu obejmuje również przygotowania w domu, a także przyjęcie rodzinne i pamiątkowe zdjęcia grupowe. Wszystkie te fotografie składają się na kompletny, wartościowy reportaż z chrztu. Jako fotograf pamiętam o tym, by w zestawie zdjęć które otrzymacie w wydrukach lub fotoalbumie nie zabrakło najważniejszych ujęć. Taka fotografia chrztu będzie piękną pamiątką, do której nie raz wrócicie z ogromnym sentymentem.   

Sesja rodzinna

Sesja rodzinna to spotkanie z Wami i Waszymi dziećmi, w trakcie którego wykonam Wasze wspólne zdjęcia. Zapewne w Waszych telefonach i na dyskach komputerowych jest już całe mnóstwo zdjęć rodzinnych. Najczęściej jednak są to zdjęcia wykonywane przez Was samych, często bardzo przypadkowe. Brakuje tam ujęć całej rodziny, w końcu ktoś musiał je zrobić. Sesja rodzinna ma uzupełnić Wasz album rodzinny pięknymi, profesjonalnymi fotografiami.   

Taka sesja to zwykle wspólna inicjatywa fotografa i osób fotografowanych. Wspólnie wybieramy ciekawe miejsca, uzgadniamy termin sesji stosownie do warunków pogodowych, światła itp. Najważniejsza sprawa to ustalenie warunków sesji tak, by w jej trakcie dzieciaki były wyspane i pełne energii. To gwarantuje nam moc atrakcji i niezapomniane kadry :) Możecie je później otrzymać w formie pięknych wydruków, czy eleganckich fotoalbumów rodzinnych. Wybór należy do Was. 

Fotograf rodzinny z Krakowa

Jako fotograf rodzinny z Krakowa wiele reportaży z chrztu i rodzinnych sesji zdjęciowych wykonuję w Grodzie Kraka. Jeśli jednak chcecie, bym przyjechał w inne regiony Małopolski, na Śląsk lub Podkarpacie, nie ma z tym żadnego problemu. Jestem w pełni mobilny, a koszt dodatkowego dojazdu jest naprawdę niewielki. Jako fotograf nie jestem przywiązany do Krakowa, to tylko moja baza wypadowa :) Zarówno zdjęcia ślubne, jak również zdjęcia rodzinne chętnie wykonuję w innych miejscach.    

Menu