fbpx

Zdjęcia z chrztu

Zdjęcia z chrztu Michałka nie były dla mnie po prostu kolejnym zleceniem. Dorotę i Kazia znam już długo, miałem przyjemność fotografować ich ślub, współpracowaliśmy też przy paru innych okazjach. Kiedy poprosili mnie o fotografię chrztu swojego synka, ucieszyłem się ogromnie. Takie okoliczności to możliwość spotkania dawno niewidzianych znajomych. W przypadku tej przesympatycznej pary z którą łączy mnie mnóstwo pięknych wspomnień miało to dla mnie dodatkowy aspekt emocjonalny. No i oczywiście w końcu miałem okazję poznania nowo narodzonego członka rodziny i pogratulowania osobiście jego rodzicom 🙂

Zdjęcia z chrztu

Zdjęcia chrztu

Mogę śmiało powiedzieć, że rozumiemy się bez słów. Ja wiem jakich zdjęć ode mnie oczekują, a Oni ufają mi w stu procentach. Jadąc na ten chrzest wiedziałem, że wszystko przygotują perfekcyjnie. Nie będzie pośpiechu, biegania, całego tego chaosu towarzyszącego niemal zawsze podobnym uroczystościom. Czyli czas który mogę w całości spożytkować na efektywne fotografowanie. Plus pyszną kawę 🙂

Spędziliśmy wspólnie kilka przemiłych godzin. Zdjęcia z chrztu wyszły pięknie. Oto garść z kilkuset które powstały w tym dniu.

Fotografia chrztu – zdjęcia rodzinne

Fotografia chrztu nie skupia się wyłącznie na dziecku. Chrzest to uroczystość familijna, a na zdjęciach nie powinno zabraknąć babci i dziadka, rodziców chrzestnych i innych zaproszonych gości. Właściwie na każdym chrzcie wykonuję mnóstwo ujęć grupowych, które świetnie uzupełniają główny pakiet zdjęciowy. Bardzo często zdjęcia te są później rozdawane gościom w formie podziękowania za przybycie. Myślę, że to bardzo fajna pamiątka.

Fotografia chrztu to niepowtarzalna okazja na zdjęcia rodzinne. Warto ją wykorzystać.

Fotograf na chrzest Kraków, Mszana Dolna, Limanowa

Jeśli szukacie fotografa na chrzest w Krakowie lub okolicach, jestem do Waszej dyspozycji. Zwykle wykonuję zdjęcia z chrztu w pełnym zakresie obejmującym przygotowania, ceremonię i fragment przyjęcia. Jednak to od Was zależy zakres jaki wybierzecie.Może to być np. sama ceremonia, jeśli nie planujecie wizyty fotografa w domu czy w lokalu, w którym odbędzie się przyjęcie.

Pamiątka z chrztu

Zdjęcia z chrztu możecie otrzymać w dowolnej formie:

  • pliki w dużej rozdzielczości
  • wydruki na pięknym papierze fotograficznym
  • tradycyjny album z wklejonymi zdjęciami
  • nowoczesny fotoalbum – księga

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o fotografii chrztu w moim wykonaniu, zapraszam na stronę fotografia chrztu

Zobacz również

Menu