fbpx

Sesja narzeczeńska Kraków

Sesja narzeczeńska przesympatycznej pary Basi i Tomka, a w tle Kraków i piękna pogoda. Czego chcieć więcej? 

Basia i Tomek na co dzień mieszkają we Wrocławiu, więc patrzą na Gród Kraka z nieco innej perspektywy. To był jeden z powodów, dla których Ich sesja narzeczeńska w Krakowie świadomie zahaczyła o Zamek Królewski, czy równie popularną ul. Kanoniczą.

Sesja w Krakowie

Sesja w Krakowie może odbyć się w wielu różnych miejscach. Kraków to piękne i inspirujące miasto, oferujące całe mnóstwo pięknych lokalizacji na wykonanie fotografii. Staraliśmy się jednak, by te zdjęcia nie miały charakteru pocztówek turystycznych. Udało się uniknąć tłumów, a z wybranych miejscówek wycisnęliśmy co najlepsze. Wyszły nam naprawdę fajne zdjęcia.

Najbardziej niesamowite jest to, jak szybko złapaliśmy kontakt, widząc się właściwie po raz pierwszy w życiu. Nie minęła nawet godzina sesji, a już żywo rozmawialiśmy o naszych fascynacjach filmowych i muzycznych. Mogę śmiało powiedzieć, że Lenny Kravitz i Quentin Tarantino mają swój wkład w efekt końcowy 🙂

Poniżej kilka zdjęć z tej sesji, zapraszam do oglądania 🙂

 

Sesja KrakówDarmowa sesja narzeczeńskaZdjęcia narzeczeńskieFotosesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska KrakówZdjęcia narzeczony KrakówNarzeczeni KrakówSesja narzeczeńska w KrakowieSesja narzeczeńska Kraków

Pomysły na sesję narzeczeńską

Pomysły na sesję narzeczeńską w Krakowie mogą być bardzo różne. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, czasem nieco gorsza pogoda, choć i z nią można sobie poradzić. Podstawowym atutem sesji krakowskich jest olbrzymia ilość miejsc w których można wykonać naprawdę świetne zdjęcia.

Sesja Basi i Wojtka z wiadomych względów odbyła się w ścisłym centrum. Realizując sesje narzeczeńskie w Krakowie zwykle jednak staram się rekomendować Parom zdjęcia w mniej obleganych przez turystów miejscówkach. Niepoliczalne tłumy przewijające się przez Rynek Główny czy Kazimierz  uniemożliwiają swobodną komunikację i spokojną pracę nad kolejnymi pomysłami. Lepiej w tym zakresie sprawdzają się wczesnoporanne sesje, o jednej z nich pisałem w poście Sesja narzeczeńska w Krakowie.

Sesja narzeczeńska Kraków

Sesja narzeczeńska i Kraków to doskonałe połączenie. Co ma do zaoferowania stolica Małopolski poza wiecznie zatłoczonym centrum? Całkiem sporo. Kilkadziesiąt pięknych parków, zalewy wodne, las, zabytkowe kamieniczki, a jeśli zamarzą Wam się zdjęcia w bardziej nowoczesnym klimacie to nowoczesne budynki ze stali i szkła też się znajdą. We wszystkich tych miejscach z powodzeniem można zrealizować piękne sesje ślubne i narzeczeńskie.

Zobacz również: Sesja narzeczeńska – 5 powodów dla których warto ją zrobić

Zobacz również

Menu