Sesja narzeczeńska Kraków

Sesja narzeczeńska Basi i Tomka, a w tle Kraków i piękna pogoda. Czego chcieć więcej? 

Pomysły na sesję narzeczeńską

Realizując sesje narzeczeńskie w Krakowie zwykle staram się rekomendować Parom zdjęcia w mniej obleganych przez turystów miejscach. Niepoliczalne tłumy przewijające się przez Rynek Główny czy Kazimierz  uniemożliwiają swobodną komunikację i spokojną pracę nad kolejnymi pomysłami. Lepiej w tym zakresie sprawdzają się wczesnoporanne sesje, o jednej z nich pisałem tutaj.

Sam Kraków ma do zaoferowania znacznie więcej niż wiecznie zatłoczone centrum. Kilkadziesiąt pięknych parków, zalewy wodne, las, zabytkowe kamieniczki, czy nowoczesne budynki ze stali i szkła, to są miejsca w których z powodzeniem można zrealizować piękne sesje ślubne i narzeczeńskie.

Sesja w Krakowie

Basia i Tomek na co dzień mieszkają we Wrocławiu, więc patrzą na Kraków z trochę innej perspektywy. To był jeden z powodów, dla których Ich sesja narzeczeńska świadomie zahaczyła o Zamek Królewski, czy równie popularną ul. Kanoniczą. Staraliśmy się jednak, by te zdjęcia nie miały charakteru pocztówek turystycznych. Udało się uniknąć tłumów, a z wybranych miejscówek wycisnęliśmy co najlepsze. Wyszła nam naprawdę fajna sesja.

Najbardziej niesamowite jest to, jak szybko złapaliśmy kontakt, widząc się właściwie po raz pierwszy w życiu. Nie minęła nawet godzina sesji, a już żywo rozmawialiśmy o naszych fascynacjach filmowych i muzycznych. Mogę śmiało powiedzieć, że Lenny Kravitz i Quentin Tarantino mają swój wkład w efekt końcowy 🙂

Poniżej kilka zdjęć z tej sesji, zapraszam do oglądania 🙂

Zobacz również: Sesja narzeczeńska – 5 powodów dla których warto ją zrobić

Sesja KrakówDarmowa sesja narzeczeńskaZdjęcia narzeczeńskieFotosesja narzeczeńskaPiękna sesja narzeczeńska w KrakowieZdjęcia narzeczony KrakówNarzeczeni KrakówSesja narzeczeńska w KrakowieSesja narzeczeńska Kraków

Najnowsze wpisy

Oferta

Menu