sesja ślubna w krakowie

Sesja ślubna w Krakowie

Sesja ślubna w Krakowie, w której główne role obsadzili Beata i Sławek była naszym pierwszym spotkaniem. Wcześniej Państwo Młodzi poprosili mnie o sfotografowanie swojego ślubu. Niestety, termin który wybrali był już w moim kalendarzu zarezerwowany i z żalem musiałem odmówić. Moje zdjęcia ślubne spodobały Im się jednak na tyle, że postanowili powierzyć mi wykonanie swojej ślubnej sesji zdjęciowej.

Plener w Krakowie

Ten plener w Krakowie odbył się w pewien ciepły, sierpniowy dzień. Pogoda dopisała a my spędziliśmy wspólnie kilka przesympatycznych godzin. Sesja przebiegła w fantastycznej atmosferze a jej efektem są piękne zdjęcia, które bardzo spodobały się Młodej Parze. Ich opinię przeczytacie tutaj. Poniżej możecie obejrzeć część zdjęć które powstały. Być może nieco zaskoczy Was to, że na poniższych zdjęciach Krakowa praktycznie nie widać. O tym piszę nieco dalej, a teraz zapraszam do oglądania.

Sesja ślubna w Krakowie i Małopolsce

Sesję ślubną w typowo krakowskich klimatach możecie obejrzeć w poście Plener ślubny w Krakowie. Jednak sesja ślubna w Krakowie to nie tylko kadry z najbardziej uczęszczanych miejsc, takich jak Wawel, Sukiennice czy Rynek Główny. Kraków to świetna lokalizacja na wykonanie zdjęć Pary Młodejw bardzo różnych klimatach. Ilość miejsc w których może się odbyć sesja ślubna czy sesja narzeczeńska w Krakowie jest nieograniczona. Mamy tu kilkanaście pięknych parków, zalewy wodne, las, malownicze kopce, zabytkową i nowoczesną zabudowę.

W całej Małopolsce jest również wiele pięknych miejsc, jak choćby góry Beskidu Wyspowego, Jezioro Czorsztyńskie gdzie zrealizowałem piękny plener ślubny Wioletty i Jeremiasza, czy Tatry.  Jest w czym wybierać. Jeśli więc zastanawiacie się, gdzie zorganizować swoją sesję ślubną, zapraszam Was serdecznie do Krakowa i Małopolski. Wyjątkowy klimat i wyjątkowe scenerie gwarantują, że Wasze zdjęcia będą przepiękne. O wielu innych pomysłach na wyjątkowe sesje ślubne możecie przeczytać w poście Sesja ślubna – kiedy, jak i gdzie?