fbpx

Sesja ślubna w Krakowie

73 / 100

Sesja ślubna w Krakowie, w której główne role obsadzili Beata i Sławek była naszym pierwszym spotkaniem. Wcześniej Państwo Młodzi poprosili mnie o sfotografowanie swojego ślubu. Niestety, termin który wybrali był już w moim kalendarzu zarezerwowany i z żalem musiałem odmówić. Moje zdjęcia ślubne spodobały Im się jednak na tyle, że postanowili powierzyć mi wykonanie swojej ślubnej sesji zdjęciowej.

Sesja ślubna w Krakowie

Spotkaliśmy się więc w pewien ciepły, sierpniowy dzień w Krakowie i spędziliśmy wspólnie kilka przesympatycznych godzin. Sesja przebiegła w fantastycznej atmosferze a jej efektem są piękne zdjęcia, które bardzo spodobały się Młodej Parze. Ich opinię przeczytacie tutaj. Poniżej możecie obejrzeć część zdjęć, które powstały.

73 / 100

Fotografia ślubuSesja foto KrakówPlener w KrakowieSesja ślubna w KrakowiePaństwo Młodzi KrakówPani Młoda z KrakowaPan Młody z KrakowaSesja foto ze ślubu KrakówZdjęcia Pary Młodej KrakówSesja plenerowa w KrakowiePan Młody i Pani Młoda w KrakowieZakochani w KrakowiePara Młoda fotograf z KrakowaŚlub w KrakowiePlener Pary Młodej w KrakowiePara Młoda KrakówPiękne zdjęcia ślubneSesja ślubna w KrakowieFotograf na slub KrakowSesja zdjęciowa w KrakowieZdjęcia ślubne KrakówSesja plenerowa w KrakowieSesja ślubna w KrakowieSesja zdjęciowa Państwa Młodych Kraków

Zdjęcia ślubne w Krakowie

Kraków to piękne miasto, rokrocznie odwiedzane przez miliony turystów. To także świetna lokalizacja na wykonanie wyjątkowych zdjęć Pary Młodej. Ilość miejsc w których można wykonać piękne zdjęcia ślubne w Krakowie jest nieograniczona. Mamy tu kilkanaście pięknych parków, zalewy wodne, las, malownicze kopce, zabytkową i nowoczesną zabudowę. Jest w czym wybierać. W jednym z kolejnych wpisów postaram się napisać o tym trochę więcej.

Jeśli zastanawiacie się, gdzie zorganizować swoją sesję ślubną, zapraszam Was serdecznie do Krakowa. Wyjątkowy klimat i wyjątkowe scenerie gwarantują, że zdjęcia wyjdą przepięknie.

W mojej galerii możecie obejrzeć więcej zdjęć ślubnych z Krakowa, zapraszam do oglądania.

Zobacz również

Menu