poranna sesja

Poranna sesja nad Wisłą

Poranna sesja w której główne role odegrała przesympatyczna para Patrycja i Krzysiek rozpoczęła się wcześnie rano. Kraków leniwie budził się do życia, mgły powoli opadały, a my mimo chłodu bijącego od strony Wisły pracowaliśmy nad kolejnymi pomysłami.

Poranna sesja w Krakowie

Poranna sesja w Krakowie nie była przypadkowym wyborem. Dzięki tak wczesnej porze mogliśmy spokojnie wykonać ujęcia w kilku różnych lokalizacjach, bez przeciskania się w tłumie turystów. Polecam Wam takie rozwiązanie, jeśli macie w planach sesję zdjęciową w Małopolsce. Trzeba wcześnie wstać, ale dzięki temu możemy robić zdjęcia właściwie w każdym miejscu. Kilka godzin później już tak łatwo nie jest 🙂

A wracając do tej sesji, zdjęcia wyszły super! Wielka w tym zresztą zasługa mojej Pary, podeszli do sprawy z pełnym zaangażowaniem, otwartością, pozytywną energią i spisali się naprawdę fantastycznie! Po kilku godzinach karta pamięci w moim aparacie była pełna, a poniżej możecie zobaczyć kilka wybranych ujęć z sesji.

poranna sesja

Taka sesja to świetna rozgrzewka przed sesją ślubną. Jako fotograf ślubny gorąco polecam i jednocześnie serdecznie zapraszam, bardzo chętnie spotkam się z Wami na takiej sesji. A jeśli lubicie oglądać zdjęcia to zobaczcie również post Sesja ślubna w Krakowie z fotografiami z zupełnie innej sesji.