Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej w Krakowie

Dziś chciałbym pokazać Wam zdjęcia z kolejnej sesji narzeczeńskiej w Krakowie. Tym razem w rolach głównych wystąpili Asia i Michał. 

Sesja narzeczeńska to nie tylko kilka zdjęć w ładnych miejscach. Ponieważ te kadry zostają już na zawsze jako pamiątka pewnego, dość szczególnego etapu w życiu, mają szczególną wartość emocjonalną. Mam nadzieję, że tak będzie również tym razem. Zwłaszcza, że szczególnie ważny w przypadku tej sesji był kontekst i okoliczności.

Sesja w Krakowie

Dla Asi i Michała sesja narzeczeńska w Krakowie miała dodatkowe znaczenie. Przede wszystkim, tego dnia miał odbyć się Ich piękny ślub. Niestety, plany pokrzyżował koronawirus… Oczywiście co się odwlecze to nie uciecze i jestem pewien, że ta przesympatyczna Para wyprawi niedługo fantastyczny ślub i wesele. Pamiątką pierwotnej daty będą natomiast poniższe zdjęcia narzeczeńskie.

Jedno ze zdjęć jest w maseczkach. Nie chcieliśmy specjalnie podkreślać okoliczności w jakich odbyła się sesja, dlatego to jedno zdjęcie powstał wyłącznie w celu upamiętnienia tego dziwnego czasu.

The last but not least-  sesję zaczęliśmy przed budynkiem AGH, bo dla mojej Pary tam właśnie wszystko się zaczęło. Uczelnia której poświęcili wiele lat życia to dla Nich również miejsce z którym wiąże się masa pięknych wspomnień. Odwiedziliśmy także centrum Krakowa. Zwykle zatłoczone, jednak w tych dniach oferujące nam swoje piękne zakątki i przestrzeń bez żadnych ograniczeń. Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki i niezliczone gołębie, z którymi próbowaliśmy się zaprzyjaźnić 🙂 Kraków był ważny, ale najważniejsze jak zwykle były emocje i uśmiechy.

Wszystko to spięło się w jedną całość, a efekty możecie obejrzeć poniżej. Zapraszam Was do oglądania.

Sesja narzeczeńska KrakówZdjęcia z sesji narzeczeńskiej w KrakowieNarzeczeni w KrakowieSesja przedślubna KrakówSesja zdjęciowa w KrakowieZdjęcia z sesji narzeczeńskiej w KrakowiePara Młoda KrakówŚlub w KrakowieFotograf ślubny KrakówZdjęcia z sesji narzeczeńskiej w KrakowieSesja zdjęciowa KrakówReportaż ślubny w KrakowieZdjęcia z sesji narzeczeńskiej w KrakowieKrakowski fotografFotografia ślubnaZdjęcia ślubneZdjęcia z sesji narzeczeńskiej w Krakowie

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej to nie tylko pamiątka. O tym jak można je wykorzystać, przeczytacie we wpisie “Sesja narzeczeńska i dlaczego warto ją zrobić?”. Zapraszam również do galerii fotografia ślubna, gdzie możecie obejrzeć wiele zdjęć z innych sesji narzeczeńskich i ślubnych.

A jeśli marzy Wam się podobna sesja, skontaktujcie się ze mną. Chętnie poznam Was i Waszą historię. Kto wie, może powstaną z tego kolejne, piękne zdjęcia?

Najnowsze wpisy

Oferta

Menu